Skocz do zawartości
Gość

Skarga na StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20.08.2013 godz koło 14.30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: StaszeQ

 

Dowody: StaszeQ wszedł na Cs'a i była mapa assault_mega pow że ta mapa grana ciągle. Przypominam że staszeq wszedł na start mapy i odrazu pow ze ta mapa jest ciągle grana. Dał vote oczywiście zestaw map aztec ,dust2 etc.

 

Ja mam pytanie czy admini to robią specjalnie żeby wkurzyć graczy czy nie umyślnie? Mapy te są grane najmniej!! Jedna z lepszych map a wy ją zmieniacie. Na taka żeby grywać konspirantem lub innymi paściami.

 

Świadkowie: Cały serwer z godziny 14:30

 

Uzasadnienie: Zmienia mapy bez celowo. Zmienia mapy co " NIBY " jest grywana a tak naprawde raz trafia się na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam.

 

Asault_mega niby grywalny, a Aztec i dust nie? ^^

 

Co innego, gdyby byl grany zwykly asault, ktory nie dosc, ze jest tylko dla TT to jeszcze ciagle lamany jest tam regulamin.

 

 

 

Jezeli juz chce zmienic mape to niech zmienia, ale nie na taka, ktora grana jest co 5 map.

 

Jest pelno map, ktore sa normlane i mozna fajnie pograc, a nie ciagle te same (tuscan, train, itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin moze zrobic vote po konsultacji z reszta adminow. jedyny blad ktory widze to zmiana vote na mapy tez dosyc czesto grane.

 

 

 

 

 

Moim zdaniem skarga nie sluszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak po pierwsze zrobilem moje ukochane vote. amx_vote "zmiana " "tak" "nie"

 

Wiec skarga nie luszna to po pierwsze a po drugie bez dowodow, wiec prosze o % dla kolegi

 


 

aaa i wiekszosc na tak byla zapomnialem dodac najwazniejszego, a vote byl kabul nie fgrany w ogole prawie i jakos nie wybral nikt moze z 2 - 3 osoby... wiec za ta skarge naleza sie % moze pomyslisz przy nastepnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale przed vote na mapki powinien zrobic vote czy "zmieniamy mapke?" tak nie a nie czysta samowolka

 

@edit nie zauwazylem wypowiedzi staszka wiec przepraszam jak bylo vote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To tak po pierwsze zrobilem moje ukochane vote. amx_vote "zmiana " "tak" "nie"

 

Wiec skarga nie luszna to po pierwsze a po drugie bez dowodow, wiec prosze o % dla kolegi

 


 

aaa i wiekszosc na tak byla zapomnialem dodac najwazniejszego, a vote byl kabul nie fgrany w ogole prawie i jakos nie wybral nikt moze z 2 - 3 osoby... wiec za ta skarge naleza sie % moze pomyslisz przy nastepnych..

 

 

 

 

wchodzisz na serwer i nie słusznie zmieniasz mapę.

 

moja rada pierw zapytaj się kogoś o zmianę a nie sam decydujesz.

 

Odrazu vote w grze wiekszość serwera narzekała po co ta zmiana i sie dziwisz ze rezultat był na tak?

 

Jak nie umyślnie ludzie wbijają klawisze a ty się dziwisz o vote. Jeszcze rozwalill mnie twój komentarz Że mapa grywana dziś cały czas.

 

A ty wchodzisz jak król artur i odrazu mape zmieniasz bo ci nie odpowiada.

 

Dla mnie zachowanie żałosne Chociaż to tylko gra

 

 

 

@pozdro 600 zgadzam się z tobą. Ale powiem ci że to samowolka adminowi nie odpowiada mapa to odrazu vote o zmianę po starcie 20sekund.

 

Nikt nie narzekał na złą mapę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie by bylo jakby h@ to zamknal albo moderator, bo nie chce mi sie zaraz czytac spamu versa i jego kolegow od placzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robiac vote tak czy nie na zmiene spytalem caly serwer o zdanie, a ze niektorzy klikaja byle co to nie moja wina miej pretensje do nich a nie tu placzesz, naprawde jestes taki ze tego nie rozumiesz? To juz w ogole nie widze cie na stanowisku admina,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jezeli bylo vote o zmiane mapy i wyszlo na tak to skarga jest nie sluszna po 2 jest bez dowodow i % sie naleza

 

 

 

 

Ty rzeczywiście czytać nie potrafisz.

 

Napisałem cały serwer. Sprawdź sobie HLTV. Nie bd zaśmiecał sobie kompa screenami i specjalnie wrzucał na hostery.

 

Pow że serwer mało ludzi henix , sheler ,elsharavy itd,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer czytaj Twoi koledzy tez moga byc to dla mnie nie jest jakis dowod prosze o rozpisane demko lub ss z gry to sa dowody popierajace twoja skarge nie ludzie na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...