Jump to content
Guest

Skarga na Przemytnik Emocji

Recommended Posts

Data i godzina:20.08.2013 godzina 12;10 Cos takiego .

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Admin Przemytnik Emocji

 

Dowody:Niestety nie mam , Ale gracze na serwerze Powinni potwierdzic .

 

Świadkowie:Gracze na serwerze miedzy Innymi aKs

 

Uzasadnienie:Gralem na serwerze i gral admin na ktorego skladam skarge nagle Wbil Jakis koles ktory mial nick "Aim w Rece wh w Oczach" Pisalem na [email protected] Ze ma wh i aima Admin nie reagowal Napisalem na Say ze On ma wh admin mi napisal ze nie ma wh to ze ma taki nick nie oznacza ze aima lub wh ma , to ja po tym napisalem kurwa sprawdz go bo ma wh Wszedl na specta i Dostalem bana na 30 min , a Teraz spojrzalem gracz nie zostal zbanowany , Ten gracz caly czas chodzil ze Scoutem i Napierd**** Banie .

Link to comment
Share on other sites

Aim W Rece Wh W Oczach miał aima i wh na 100%.

 

 

 

Chwilę później dostał jednak bana od admina "warjat johny"

Link to comment
Share on other sites

Drogi kolego, każdy się myli w moim odczuciu chłopak nic nie miał, patrzyłem jak gra i dal mnie nic nie wskazywało na to ze ma wh i aima. A co do bana dla Ciebie dostałeś go słusznie bo Twoje zachowanie było karygodne. Zacząłeś wyzywać innych graczy i wdawałeś się w kłótnie z nimi ( do gracza Scooby do napisał " Ty ruda K*rwo" ). Co do tego zachowania moge przywołać świadków bo akurat siedzieliśmy na ts.

 

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Digi nie musisz ich przywoływać bo z chęciom się wypowiem.

 

Siedzieliśmy w 3-4 na TS. Widziałem całe zajście. Kolega Aim w rece wh w oczach był jak dla mnie również kompletnie czysty. Miał kilka udanych akcji a le to znaczy że coś ma ? Ban był jak najbardziej słuszny ponieważ kolego oporowy wdałeś się w kłótnie ze Scoobym którą ty zacząłeś a następnie używałeś takich słów jak UP.

Link to comment
Share on other sites

Skarga niesłuszna oraz bez dowodów +10%. Jeśli zechcecie jeszcze coś tutaj dodać proszę pisać do Moderatorów o otwarcie tematu.

 

 

 

//zamykam

Link to comment
Share on other sites

Admin nie jest nieomylną maszyną. Każdy może się mylić. Możliwe, że Przemytnik miał rację i gracz nie grał na czitach. Ban jak najbardziej słuszny. Zacząłeś przezywać, czego nie tolerujemy na serwerze. Poza tym skarga bez dowodów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...