Skocz do zawartości
Gość

ECO [t] prosze o uB !!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym obejrzeć demko na którym czituje bo podobno takie posiada administracja , a zachowanie z waszej strony jest naganne . W tym temacie wypowiedzieli się admini którzy "uważają" że mam wh/aim co rozwaliło mnie na łopatki ! http://multi-head.pl/showthread.php?tid=12582

 

Może jakieś dowody bo z tego co widzę admini mogą sobie banować kogo chcą , tak to odbieram , ponieważ ja otrzymałem bana za "free" . Prosiłbym aby ten temat sprawdził H@ bo samo czyjeś "widzimisie" nie wystarczy ... Dlaczego na 4x wrzuconych screenach nic nie ma , później admin "777" daje mi bana z opisem "wejdz forum , demko" , a więc chce wyjasnic sprawe , wchodze na forum a tutaj zepsute demko i czyjeś podejzenia , mysle sprawa sie wyjasni a tu prosze w temcie pisza "NIE MA UB" Pytam sie z jakiego powodu jeżeli nie ma nagrania , ss , ani niczego mnie obciążającego ? Prosiłbym o UB lub wstawienie rzekomego demka :) . Pozdrawiam ECO [t]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wrzuć demo do cstrike, uruchom grę a w konsoli wpisz viewdemo nazwa.dem. To, że Tobie nie udało się go odtworzyć nie oznacza, że jest zepsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...