Skocz do zawartości
Gość

Podanie Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Neymar Jr.

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem własną serwerownie, a admina serwera sprawowałem bardzo długo, na wielu różnych serwerowniach, zaczynająć nawet w wieku 13 lat ;]

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

 

Staż w CS-sie: Od 2007 roku.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ praktycznie cały czas jestem na serwerze, a ogarniam, potrafię rozpoznać WH, przerabiane screeny itp.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie w CSa gram bardzo dużo. A z rana i nie tylko brakuje admina na serwerze. Poprawiłem aktywność na 4um (i to bardzo), przegrałem odpowiednią ilość h (mam ich ponad 70), można mnie teraz cześciej spotkać na TSie. Bardzo poprawiłem kulturę.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W wakacje od 5 do - 8h. Normalnie ok. 1-2h do 3h.

 

Kontakt:gg. 35521989 Steam: NoLimitedST/Xeo`

 

 

 

 

 

Podanie napisane za zgodą aquaxa

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

Pozdrawiam Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, czesto go widze na serwerze , steam jest, potrafi rozpoznawac odpalonych.

 

 

 

 

 

Pozdrawia Akustyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na nie, jest aktywny ale... Gadalem z nim na ts3 jego kultura siega 0... Admin powinien dawać dobry przykład a jego bluzganie, wyzywanie na ts3 jest żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja kultura osobista nadal mnie nie przekonuje.Jestes bardzo arogancki i az nadto pewny siebie,czego nie trawie i bez problemu wyczuwam.Aktywnosc poprawiles,jednak nie spelniasz kryterium,ktore w moim mniemaniu jest kluczowe.Popracuj nad powsciagliwoscia,a zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK:

 

 

 

- ogarnięty gracz

 

- pomocny

 

- kulturalny

 

- miły

 

- aktywny na forum

 

- dużo przebywa na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Sorka, że piszę w swoim podaniu.

 

Po 2. Pytałem się tylko hPa czy się wypowie. Czy to coś złego?

 

 

 

---------------------------------------

 

Ci co mówią o mojej kulturze czyli sula i kolejnydzien nie fajnie, że wnioskujecie to po rozmowie TS odbytej 2 tygodnie temu, bo jak sami słyszeliście Bad ek dał mi 2 tygodnie na poprawę. I gdybyście wbijali na serwa częściej to byście zauważyli jak mocno się zmieniłem.

 

Pozdrawiam

 

 

 

_____________________________________

 

 

 

I proszę SiweK kolejny "psycho admin"

 

Który nie czyta postów wyżej i się odzywa. Na serwerze nie ma go nigdy i to dosłownie nigdy ^^

 

Więc takie gadki to możesz kolego schować sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutral . Aktywność na serverze jest , dobra , na forum również . Ale moim zdaniem kolejne podanko troszeczkę za szybko , musisz jeszcze mnie do siebie przekonać , bo jak na razie nie widzę Cię jako admina Dd2 . Dokładnie chodzi mi o twoje zachowanie , które prezentowałeś jakoś nie dawno , jednak sądząc po wypowiedziach innych , sądzę , że drobna poprawa jest. :) Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

co do kultury to BRAK SLOW... ale aktywnosc jest na TAK.

 

 

Nie ma to jak osoba, która posiada niewygórowaną kulturę ocenia innych :)

 

 

 

Wracając do tematu, jesteś aktywny na serwerze. Zauważyłem poprawę w Twojej kulturę. Więc jestem na Tak, abyś dostał admina na okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie ze na tak :P Pozytywna osoba , pomocna mila..

 

 

 

Czepiacie sie kulturki .. Yhh jesteśmy ludzmi .. Wiadomo ze czasami trzeba ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...