Skocz do zawartości
Gość

Gdzie jest moje demko ECO [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Dziś na serwerze [onlyDD2] bana , podobno mam zrobione demko na którym cziruję ;) . Prosił bym o link do demka :) i tematu , jasna sprawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastosuj się do wzoru , poczekamy na hltv bo demko mi się nie zapisało.

 

 

 

edit; Jest demko z Hltv nie rozpisuje go bo raczej niema po co , niech ktoś luknie demko.

 

Na serwerze patrzyłem (kręciłem pova , ale się nie zapisał ) na niego dobre 3-4 rundy banowałem przede wszystkim za aima (choć nie zawsze go używał, być może lagi serwera) nie wspomnę że ma info od boga :)

 

 

 

http://speedy.sh/6HBZn/eco.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demka nie ma :) , więc proszę o UB ! A czyjeś widzimisie , że niby na aimie grałem hahaha :> podejrzenia zostaw dla siebie to że gram NS to nie znaczy , że muszę czitować ... Nie pomyślałeś że moge dobrze grać to ,że jesteś słabszy nie znaczy że musisz się na mnie wyżywać . Naucz się grać . Pięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie grałeś ewidentnie odpalony . Nikt na Tobie się nie wyżywa ,a 777 jako admin ma prawo dać Ci bana , jeżeli uważa , że grasz nieczysto. ;) W jednym masz rację, to , że ns to nie znaczy , że odpalony , ale w tym przypadku to prawda. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewidentnie jest odpalony może nie zachowywałeś się tak jak inni co grają na wh ale wiedziałeś więcej niż oczy powinny dojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Demka nie ma :) , więc proszę o UB ! A czyjeś widzimisie , że niby na aimie grałem hahaha :> podejrzenia zostaw dla siebie to że gram NS to nie znaczy , że muszę czitować ... Nie pomyślałeś że moge dobrze grać to ,że jesteś słabszy nie znaczy że musisz się na mnie wyżywać . Naucz się grać . Pięć

 

 

 

 

 

 

Po pierwsze nie wyżywam się na tobie to raz , po drugie nie będę wchodził z tobą w bez produktywną rozmowę , bo to nie ma sensu . Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...