Skocz do zawartości
Gość

Skarga SQN

Rekomendowane odpowiedzi

(18.08.2013) 21.09

 

SQN

 

Dowody:

 

[brak - 0] *DEAD* SQN : magick jakis problem? napsiz skarge, zabrali ci rangi i placzesz

 

[Ninja (Premium) - 71] [MC]MagikM.D. : nie ogarniasz i tyle

 

[Ninja (Premium) - 71] [MC]MagikM.D. : a na u@ uwagi nie zwracasz

 

 

 

Kicked

 

Świadkowie: Cały serwer.

 

Uzasadnienie:grasz na wescie jest gracz jowita czy jakos tak z aktywnym grasz sobie na jakim nicku przez 3 rundy pisalem do ciebie na u@ tak jak i inni o tym graczy a ty nic grasz dalej... Dopiero pozniej jak na zwyklym napsialo wiecej osob to zrobiles recoona i przyplakales do mnie...

 

 

 

Ty w ogole cos ogarniasz??? czy tylko grasz caly czas bo reakcji na u@ w ogole nie ma, a kicka dostalem za zwrocenie ci uwagi? zalosny jestes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nom juz nie raz sie zdarzyło że sqn wchodził na 2 mapki grał a u@ ja tylko robiłem a jak ktos już mu uwage zwróci to kick lub ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hpa spokojnie spokojnie ale tyle rpzegrac a spam od innych graczy to nie widzial?

 

 

 

ja spamilem przez 3 rundy wiec skoro widzial to powinien zrobic reconna a co zrobil? nie zareagowal w ogole

 

 

 

dobrze ze chociaz ty po 3 rundach zareagowales ale opoznienie jest... i za zwrocenie uwagi kick?

 


 

Ja z niecierpliwoscia czekam na to co on napisze :) w ogole bez pojecia koles... :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


juz drogi magicku pisze jak to bylo:

 

1.psizesz o cziterze na u@ - ja widze

 

2.rozmawiam z hpa na ts zeby sprawdzil jak jest na spec

 

3.hpa sprawdza aktywny i ban, srawdza kolejnych zgloszonych

 

4.ty nie siedzac na naszym ts piszesz do mnie ze nic nie ogarniam

 

 

 

(PLAYER) [MC]MagikM.D. : sqn ogarniaj i hpa tez a nie

 

[Ninja (Premium) - 71] *DEAD* [MC]MagikM.D. : ma aimbota a hpa i sqn nic nie robia..

 

[Ninja (Premium) - 71] [MC]MagikM.D. : szkoda mi skargi na ciebie

 

 

 

5.zwrocilem ci uwage zebys sie ogarnal

 

6.nic nie pomoglo wiec kicka dostales zebys sie opamietal.

 

7.skad mozesz wiedziec czy inni gracze pisali mi tez na u@ ? :)

 

 

 

wiec nie pisz mi ze nic nie robie i nie zwracam uwagi na u@ a ty zachowujesz sie ponizej poziomu , jak niedojrzale dziecko ktore z zalu ze za glupote rangi stracil chcesz doprowadzic do rozpadu spoleczenstwa adm MH. wybacz lecz nie ty jestes od osadzania czy ja ogarniam czy nie.

 

 

 

PS. zalosne to jest twoje zachowanie, jakos mi kolego adm nie zabrali :*** pozdrawiam zyczliwego Magicka

 

 

 

/co do pozdro -bez komentarza ,totalna pomylka :*

 

RE: Skarga SQN

 

nom juz nie raz sie zdarzyło że sqn wchodził na 2 mapki grał a u@ ja tylko robiłem a jak ktos już mu uwage zwróci to kick lub ban -podaj przyklad a nie oczerniasz mnie publicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Magik ty się mnie nie czepiaj bo byłem afk rozpisywałem demko, więc nie kieruj swych uwag do mnie, a co do innych adminów także mnie, nikt nie jest idealny każdy popełnia błędy w tym przypadku SQN ale sam popełniłeś błąd ponieważ zacząłeś spamować więc on miał prawo cie kicknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


yyy spamowalem bo nic nie robil?

 

 

 

sqn wklejasz to co ja pisalem a to co ty napisal to juz nie ? czyli to w jaki sposob mam sie ogarnac?

 

([brak - 0] *DEAD* SQN : magick jakis problem? napsiz skarge, zabrali ci rangi i placzesz) to jest ta uwaga? :S

 

 

 

ja wiem jak to jest zawsze sie znajdzie admin ktory 2 bedzie bronil :S hpa skoro ciebie podobno nie bylo bo rozpisywales demo to nie wiesz co sie dzieje wiec SQN nie wciskaj picu ze z nim o tym gadales HPA rozpisywal demo a ty grales i nic ine robiles wiec jak juz piszecie cos to sie dogadajcie bo sie gubisz w tym co piszesz:D

 

 

 

Prosze o ukaranie tego nie(ogarnietego) admina, poniewaz nie wykonuje on poprawnie swoich funkcji...

 

 

 

ADMIN przede wszystkim powinien dbac o serwer na ktorym gra a nie o to jak gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po co ja mam klejac skoro ty zrobiles to w skardze? xD

 

jak h@ stwierdzi ze popelniam bledy przyjme ostrzezenie/kare z uniesionym czolem, nie bede wybielal siebie kosztem innych.

 

moze i poniosly mnie emocje ale skoro spamowales na u@ piszac w moja strone slowa pokazujace brak szacunku dla administratora serwera postanowilem dac ci kicka tak dla ogarniecia.

 

 

 

szczerze Magick jak miales rangi byles naprawde spoko, od zabrania zrobiles sie zwykla... oh :(

 

powinienes przeprosic administracje, przyjac kare na klate i od 0 starac sie o powrot na stanowisko lecz nie tedy droga kochany :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...