Skocz do zawartości
Gość

[COD] CO TO MA BYC ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia o co chodzi . Podobno dawałem nabijać KS i LVL dla jakiegoś typa. Ale to nie ja grałem , ktoś podszywał się pod mój nick :/ ...

 

ja nie gram już na Blantos - strzelec wyborowy , ponieważ gram na Blantos. - Namiestnik.Ja o tej godzinie nie siedziałem na cs'ie . Proszę o Ub :/ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostosuj się do wzoru.

 

 

 

Wzór:

 

 

 

Twój nick podczas gry:

 

Godzina, data zdarzenia:

 

Mapa:

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Admina Jupik prosimy o wypowiedzenie.

 

Proszę o podanie godziny zdarzenia ( +/- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Savi napisał na ciebie skarge że nabijasz KS I lvl dla AraBka na demku widać jak latasz do niego z kosa a on ci w banie nawala miałeś Nick blantos jak udowodnisz że to nie ty ? to jest dwóch blantosów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele razy już podszywano się pode mnie nie zdziwiło by mnie to jakby ktoś nabijał na moim nicku sobie ks :/ dla mnie możecie usunąć tego Blantos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To był on bo skąd miałby taki lv ? Raz Arab dawał nabijać mu a raz blantos arabowi Można by sprawdzić inne mapki z tamtej pory ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


masz rację bad ek' wczoraj wbiłem na Blantosa dosłownie na 3 minuty , a potem spowrotem na Blantos. i to na nim nabiłem nuke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie ban jak najbardziej sluszny I powinienies sie cieszyc ze tylko tyd nie perm

 

 

 

A co do tej niby "podszywki" to twoja wlasna glupota moim zdaniem do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej. Nie powinieneś dostać UB. Nie możesz udowodnić, że to nie byłeś Ty, a nick należał do Ciebie. Powinieneś założyć hasło na nicki. I też dobrze, że nie dostałeś perma. Moim zdaniem, administratorzy mogliby ściągnąć z Ciebie bana, ale za 100 reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

aztn.png

 

 

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...