Skocz do zawartości
Gość

MAPY

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano chciałbym aby na serwer FFA zostały wprowadzone nowe mapy chociażby niektóre z tych które znalazłem na innej serwerowni. Proponuje wprowadzić chociaż 5-10 z nich aby urozmaicić grę na serwerze. Wklejam wszystkie i innego naprawde dobrze prosperującego serwera.

 

 

 

Mapy as_

 

 

 

as_oilrig

 

 

 

Mapy awp_

 

 

 

awp_defeat

 

awp_nuke

 

 

 

 

 

Mapy cs_

 

 

 

cs_estate

 

cs_havana

 

cs_italy

 

cs_militia

 

cs_office

 

cs_rio

 

cs_thunder

 

 

 

Mapy de_

 

 

 

de_afghan_r

 

de_aztec

 

de_blue

 

de_cbble

 

de_chateau

 

de_clan2_fire

 

de_cpl_mill

 

de_dust2

 

de_dust2002

 

de_dust4ever

 

de_eldorado

 

de_goodluck

 

de_inferno

 

de_irak

 

de_hell

 

de_kabul

 

de_magazyn_beta

 

de_mirage

 

de_museum

 

de_nuke

 

de_nuke_rarea

 

de_russka

 

de_piranesi

 

de_prodigy

 

de_salt2

 

de_storm

 

de_sunny

 

de_survivor

 

de_torn

 

de_train

 

de_tuscan

 

de_westwood

 

de_vertigo

 

 

 

 

 

 

 

Mapy fy_

 

 

 

fy_snow2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Założyłem ten temat i chcę go doprowadzić do końca bo ostatnimi razy próby wgrania map na serwer kończyły się fiaskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Ffa jest dużo map . Jedną Awp można(awp_map najlepsza , bo jest duża) , jestem również za cs_italy i cs_italy2 , bo map z hostami jest bardzo mało , a z de_ : de_piranessi i de_dust4rever. Nie ma co przesadzać jest dobrze tak jak jest. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


as_orlig to rzadko grana mapa, ciężko będzie jej się przyjąć.

 

Co do map awp się nie wypowiem, bo ich nie znam.

 

Mapy cs_ są rzadko grane na naszym serwerze, może trzebaby dać ludziom większy wybór? Według mnie wszystkie propozycje nadają się na serwer.

 

Map de_ według mnie nie trzeba już więcej, można ewentualnie wgrać hell, museum i sunny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mapy były wgrywane, później usuwane a i tak grane jest kilka najpopularniejszych. Jeśli była wybrana mapa mniej popularna na serwerze zostawało kilka osób. Nie wiem, moim zdaniem słaby pomysł. Taka sama sytuacja jest na cod modzie. Ponad 70 map a granych może 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moze nie dodawać map, ale zamienic na jakies inne. Z doswiadczenia wiem ze czym wiecej tym gorzej.

 

Faktem jest to ze niektóre mapy grane sa caly czas wiec jest poprostu mozliwosc zmiany takiej jak: zwiekszenie ilosci map do nastepnego, ponownego jej wybrania. Teraz mozna mape chyba wybierac po 5 lub 7 mapach to zmienic na 10 np.

 

 

 

Jesli nie to dodac poprostu mapy, a moze ktos kiedys je nominuje.

 

 

 

Ale wracajac do propozycji to dla mnie:

 

de_irak

 

de_sunny

 

de_hell

 

cs_italy

 

 

 

awp_ jakies jeszcze tez by sie zdalo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SEBBY de_irak jest już wgrany. Ja bym usunął przede wszystkim assaulta albo wgrał jakąś jego modyfikacje, bo prawda jest taka, że za każdym razem jak jest ta mapa to i tak gracze albo wychodzą albo wpisuje rtv. Moje propozycje to:

 

de_hell

 

cs_italy

 

de_russka

 

de_clan2_fire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żeby przyjeły się nowe mapy mniej popularne i mniej znane trzeba by bylo usunąć DD2 inferno nuke itd  :)  Te mapy są najczęścej wybierane po mimo innych możliwości

 

Moim zdaniem bardzo fajne mapy to prodigi, italy, estate, chateau.

 

Do usunięcia assault ta mapa jest fajna ale na serwer TP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rówież fajna mapa jest piranesi a nikt jej nie chce grać, ciągle tylko dust2, nuke, inferio i india nawet westwooda nie widzialem. Najlepszym rozwiązaniem było by wgranie mapcycle i ustawić tak mapy aby każda była grana, oczywiście te mapy typu dd2, nuke troszkę częściej od tych innym bo to przyciągna nowym graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...