Skocz do zawartości
Gość

nnn propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycje dotyczącą servera mianowicie chciałbym żeby był wgrany plugin z infem tzn. że po śmierci masz 5 sek żeby dać info swojemu teamowi. A i prosze żebyście coś zrobili z rankiem bo w rankstats jest że jestem 4 z 1826 wpisuje /rank tam jest ze 12 a jak wpisuje top15 to wgl mnie tam nie ma -.- nie wiem czy jest jakiś błąd tzn jest na pewno bo pokazuje 3 inne statystyki. Także proszę o rozpatrzenie tego pluginu z tym danie inf jak na puchatku czy innych serverach. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem kilka razy już był poruszany ten temat i nie został rozpatrzony pozytywnie, mimo tego jestem na tak, przyda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na Nie to dd2 a nie serwer tp .

 

 

 

 

Dokładnie, poza tym im więcej pluginów będzie wgranych na serwer to będą lagi , zresztą już są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Sądzę że zaśmiecałby serwer. Większość graczy gdy padnie minimalizuje cs-a i coś robi inego takzę to możę nie wypalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 ta serverownia nie ma servera tp... po 2 niech się nie udzielają gracze którzy nie grają na tym serverze. Po 3 warto spróbować i niech tu ludzie nie piszą że zaśmieca server czy bedą "lagi" (ahhaha po tym pluginie) . i ludzie nie minimalizują cs gdy padną tylko patrzą co ludzie grają i zawsze się udzielają na say czy dobrze zrobił czy nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po 1 ta serverownia nie ma servera tp... po 2 niech się nie udzielają gracze którzy nie grają na tym serverze. Po 3 warto spróbować i niech tu ludzie nie piszą że zaśmieca server czy bedą "lagi" (ahhaha po tym pluginie) . i ludzie nie minimalizują cs gdy padną tylko patrzą co ludzie grają i zawsze się udzielają na say czy dobrze zrobił czy nie..

 

 

 

 

1. Z tego co się orientuje to jest to wolny kraj w którym KAŻDY ma prawo wypowiedzieć swoją opinie na KAŻDY temat.

 

2. Skoro nie mamy serwera TP to oznacza że jeszcze go nie chcemy mieć.

 

3. Nie "haha" tylko jest to bardzo możliwe żę będą lagi na serwerze lub plugin będzie z czymś nie współgrał.

 

4. Znam kilka osób którzy gdy padną minimalizują cs-a i wchodzą na nową rundę.

 

5. Nie każdy ma mikro.

 

6. Ten kto ma mikro ma steam/ NS w tym wypadku było by to tylko wnerwiające dla graczy jeżeli gracz z NS dawał by info Steamowi i na odwrót.

 

7. Nie denerwuj się tak z tego powodu że twoja propozycja nie przechodzi ;)

 

8. Dziękuje za uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja propozycja nie musi wejśc na server to jest sieć h@ i to jego wybór i nie potrzebne jest mikro bo można napisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niewiem po co to wgrywać , zastanówcie się ile osób będzie z tego korzystało . Moim zdaniem niewielu albo wogóle nie bedą z tego korzystać także jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za. Na innej sieci (dd2/inf) jest to wgrane i przyciąga ludzi. I to jest 5 sekund na powiedzenie przez mikro albo 1 wypowiedz slowna więc wiecie. Bardzo przydatne więc jak najbardziej chciałbym to zobaczyc na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...