Skocz do zawartości
Gość

Skarga na pana ChybaCiePOJEBaoBao :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy byłem w CT jeden z TT o nicku Malu powiedział ze mam masowy fk za to że go zabiłem bo po jego proźbie nie powiedziałem ponownie polecenia . Niestety Juz było dawno po odliczaniu po za tym on leciał z łapami na mnie wiec i tak bunt . Po czym na serwer wszedł ChybaCiePOJEBaoBao a Malu mu nakłamał i dostałem bana nie słusznie za fk na godzine . Wiec tak , po 1 Admina nie było wiec nie moze dac bana za cos czego nie widział . Po 2 To nie była moja wina bo poprostu było juz za puzno na ponownie wypowiedzenia polecenia . A po 3 Wszyscy dokładnie słyszeli tylko on jedyny biedny nie usłyszał . :C Wnosze skarge na Administratora za ban z dupy i skarge na gracza Malu za obrazanie mnie na mikro i ogólne kłamanie itd itp . Nie wiem czy tutaj macie takie cos że za okłamanie administracji jest ban jeden dzień, jesli jest taka mozliwosc porsił bym o zbanowanie tego gracza (Malu) na jeden dzień . Do administratora praktycznie nic nie mam on nie wiedział i dostał złe info wiec to nie jego wina . I to wszystko . Dzięki . ^^

 

 

 

PS . Wydruk z konsoli jak by co xD

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ChybaCiePOJEBaoBao.

 

[AMXBans] There are 1 hour , 4 minutes and 53 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : !. : |SebCio| : .!

 

[AMXBans] Reason : ' nie widzialem dlatego na 1h , mass fk '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbansdd2/

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Your IP : ' 31.182.70.30 '

 

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze chciałbym zaznaczyć że nie mamy takiego admina : ChybaCiePOJEBaoBao. A z tego co wiem jest zakaz zmiany nicku na serwerze. Może pomyliłeś forum ? Nie wiem.

 

 

 

Po drugie prosiłbym Cię o dostosowanie się do wzoru.

 

 

 

A po trzecie Skargi bez dowodów kończą się 10%. Nie masz dowodów na to że Malu Cię wyzywał dlatego też go nie zbanuje. Gdybyś miał jasny i przejrzysty dowód mógłbym być przychylny do twojej prośby.

 

 

 

W takim razie proszę wyjaśnić jeszcze tego admina "naszego" Kto to mógł być nie wiem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to wydruk mam z dupy ? Pisze ze taki mi dał no to jest taki , i nie nie pomyliłem forum . JEsli nie macie dowodów że mnie obrazał to czemu jak ten admin nie miał dowodów na fk mnie zbanował ? Troche nie tak prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz racje jeżeli admin Cię nie widział z twoim Free Killem to nie powinien CIę banować. Poczekajmy na decyzje kogoś wyżej ponieważ ja Ci tutaj już w niczym bardziej nie pomogę. Ban CI wygasł także nie cofnę Ci go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No witam witam . Grałem wtedy jak to się stało .

 

 

 

No to bylo tak że on już wydał komende , dawno odliczył , mówił głośno i wyraźnie Wszyscy usłyszedli ale nie On ..

 

 

 

A pozatym wydaje mi się , że On nie że nie slyszal tylko był AFK i dlatego nie wiedział ..

 

 

 

A Ct przecież nie będzie czekało na 1gracza z prowadzeniem Rundy ..

 

 

 

Tyle co mam do powiedzenia na temat ( Malu )

 

 

 

 

 

Teraz wracając do Sytuacjii z Adminem , wszedł na Serwa na 5-10sekund dał mu Bana i spowrotem go nie było ..

 

 

 

Wcześniej też go nie było , niczego nie widział ... A pozatym nie było FreeKill-a więc dany Ban był niepodstawnie dany ..

 

 

 

 

 

Dziekuję . ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli gracz pisze, aby strażnik powtórzył, strażnik ma obowiązek spełnić życzenie, POWTÓRZYĆ! Chyba, ze Malu powiedział po otwarciu cel. Admin, który cię zbanował pewnie poniesie konsekwencje za:

 

a) bezpodstawne zbanowanie

 

b) Zmianę nicku, której nie mógł zrobić. (Nie znam admina o takim nicku, przynajmniej nie na naszym JB)

 

H@ na pewno nie zostawią tego bez żadnych konsekwencji.

 

Myślę że można temat zamknąć, H@ rozpatrzy to otworzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nie słuszny, skarga słuszna, admin napewno poniesie konsekwencje. Zamknij ktoś, żeby uniknąć spamu. ;) H@ zechce, to ootworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grabarzu. Skargi na adminów nie mają być zamykane. H@ się wypowie dopiero zamknie. Czekaj cierpliwie i nie spamuj teraz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to nie jest przypadkiem ReloP On to lubi takie BaoBaowe nicki :D

 

 

 

ale po krotkim namysle zacmnie mi stwierdzic iz ten admin zaginal w akcjii i sluch po nim zaginal wiec nie karajmy go Peace love i wolność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moze z tym trzeba isc do archiwum X !?!? Moze ten admin to duch Boba Marleja ? :oxD Świry xD No trzeba czekać na wypowiedz H@ ciekawe co z tego bedzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Relop czy nie Relop odwalił lipe xD Dobra to teraz trzeba czekać xD Nie nabijajcie sobie postów ! xD

 

 

 

 

 

 

 

PS . A oto link to wyjasnienia ? Mojej produkcji . Czytajcie uważnie !!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Relop ależ owszem to byłeś Ty. A admini mają zakaz zmiany nicku. Możesz nam to wyjaśnić? To Twój steamID STEAM_0:0:59199551.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skarga jest nie uzasadniona, ponieważ był FK. Nie prosiłem o powtórzenie tylko Sebcio nie odliczył. I nie obrażałem żadnego gracza na mikro więc nie róbcie afery.

 

 

 

 

Skarga jest w pełni dobra. Admin nie ma prawa po 1 zmieniać nicku na serwerze tym bardziej banując, oraz zasada słowo przeciw słowy ? Skąd Relop miał wiedzieć żę mu nie kłamiesz ( nie mówię że tak było) Nie miał na jakiej zasadzie zbanować Sebcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli to tak naprawdę relop zawinił. Mniejsza z tym, że zmienił nick i zbanował bez podstawnie. Ale on kłamał, aby sprawiedliwość go nie dosięgnęła. Mógł się przyznać, przecież każdy jest człowiekiem i ma prawo do pomyłki. Ale po co kłamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga może uzasadniona ze względu na zmiane nicku ale FK był :) gram dość długo i gdy zauważę, że ktoś nie odliczy prowokuje by mnie zabito. Sebcio był chyba wtedy 1 raz na jailu i już sadzi skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Malu,malu,malu jesli było po otworzeniu cel nie mozesz juz prosic mnie o powturzenie polecenia , czyli ja jestem czysty. Umywam rączki xD A po 2 nie byłem pierwszy raz bo takto bym sie nie sapał z czegos czego nie jestem pewny . Ja jestem neurtalny dla każdego i zawsze upewniam sie 3 razy za nim cos zrobie . A co do ReloP'ka to niech go nie spotyka kara gość jest spoko i nie chce miec wrogów na jailu . I tak jak Grabarz : To człowiek i zapomniał tylko zmienic nick , wielka mi afera :D ;***

 

 

 

PS Sory za ortografie byłem po dragach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...