Skocz do zawartości
Gość

Telefon do 450 zl pomozcie :D

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka potrzebuje na gwalt jakiegos foniacza do 450 zl dotykowy.

 

z:

 

 

 

-Dosyc duzym wyswietlaczem

 

-Wi Fi

 

-Nawigacja

 

-ogolem zeby byl dosyc dobry z bajerami piszcie propozycje oraz zalety : D

 

 

 

Podajcie linki albo nazwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


raczej nie ; P a do wieczora badz jutro rano chcialbym juz obleciec jakies sklepy zeby cos kupic ale nie wiem na co sie zdecydowac tyle marek jest do wyboru a nie chce kupic jakiegos syfu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mam htc desire X, ale on ma tydzień z salonu jest. Więc raczej w gre wchodzi cena minium 700 zł ;)

 

 

 

ale dam ci radę, poszukaj po lombardach, typowych miejscach z telefonami uzywanymi, tam na pewno coś ciekawego znajdziesz uwierz ;)

 

 

 

to moj jak coś:

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/desirex/

 

tylko biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tej cenie mogę polecić Ci Huawei asceed y300 ( troszkę ponad 450 ) jak się postarasz powinieneś znaleźć nie wykraczając wiele po za twoją cenę. MAm aktualnie ten telefon i naprawdę jestem zadowolony. Duży, Wi-Fi, nawigacja wszystko jest. Dodatkowo bateria dość wytrzymała. Czasem zdarzą mu się drobne ścinki ale jest po prostu zawalony aplikacjami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli znajdziesz jakąś neo v do 400 zł z papierami, to bierz. Nie jest to telefon typu Galaxy SII itp, ale ma: 3,7" ekran, coś jak gorilla glas (ekran się nie rysuje) Mobile bravia engine, procesor 1 ghz, android 4.0.4 ics, kamerę HD i różne bajery xD Popatrz też np. za Xperia J ;) Gorsza, ale ekran 4 cale :) Może wyrwiesz gdzieś Galaxy Ace II... Lombardy czekają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak. Znalazłem LG L5 za 120 zł xD wygląda jak nówka mam ją już około 6 miesięcy i działa bez zarzutu. Na kiedy potrzebujesz telefonu ? Mogę podesłać Ci link z L5 czarną i białą za 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak masz,okazję, to bierz :) Telefonik nie najgorszy, ale też nie najlepszy :) Bateria trzyma 2-3 dni, 4" , wifi android z ładną nakładka... hmm...Technologia NFC :) Jak będzie poniżej 400 to bierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bateria trzyma 2-3 dni, 4" , wifi android z ładną nakładka...

 

 

CHyba nie mówisz o L5... Jak leży nie używana to ta bateria może tyle trzymać aczkolwiek kolega ma i gdy Smsuje i robi podobne rzeczy 1 dzień max. Wieczorem zawsze trzeba podłączyć ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zależy jaką masz xD Z tego co się informuje nie które są tak zbudowane że po 10 dniach zaczynają bez powiadomień ściągać pieniądze. Miałem taki przypadek i pomocy udzielono mi w salonie. Facet bawił się 30 minut żeby wyłączyć nawigacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zależy jaką masz xD Z tego co się informuje nie które są tak zbudowane że po 10 dniach zaczynają bez powiadomień ściągać pieniądze. Miałem taki przypadek i pomocy udzielono mi w salonie. Facet bawił się 30 minut żeby wyłączyć nawigacje.

 

 

 

 

Hahaha. Samo ciągło pieniądze? Nie słyszałem takiej pierdoły od ok. pół roku jak mówił mi to kuzyn. Okazało się, ze to nie nawigacja a internet w telefonie. Nie miał wykupionego pakietu, ale transfef miał włączony. Jeśli nie masz zamiaru kupować neta, to wejdz w: opcje/ sieci zwykłe i bezprzewodowe/transmisja danych/ transmisja danych: OFF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Zależy jaką masz xD Z tego co się informuje nie które są tak zbudowane że po 10 dniach zaczynają bez powiadomień ściągać pieniądze. Miałem taki przypadek i pomocy udzielono mi w salonie. Facet bawił się 30 minut żeby wyłączyć nawigacje.

 

 

 

 

Hahaha. Samo ciągło pieniądze? Nie słyszałem takiej pierdoły od ok. pół roku jak mówił mi to kuzyn. Okazało się, ze to nie nawigacja a internet w telefonie. Nie miał wykupionego pakietu, ale transfef miał włączony. Jeśli nie masz zamiaru kupować neta, to wejdz w: opcje/ sieci zwykłe i bezprzewodowe/transmisja danych/ transmisja danych: OFF :)

 

 

 

 

Tak głupi nie jestem żeby pakietu nie sprawdzić. Pakiet był, wszystko było. Nawigacja sama z siebie zabierała pieniądze. Czemu ? Mnie się nie pytaj. Tak czy siak "saloniarz " musiał się z tym męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym ci polecił Sony Ericsson Xperia Arc S. Mój brat go miał i sprawuje się doskonale. W Plusie podobno za 439zł ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo prawdopodobne ze nawigacja ciagnela pieniadze gdzyz google maps pobiera mapy na bierzaco z internetu nie majac pakietu internet pobiera pieniadze. Sciagnij mapy na pamiec telefonu zwierz ewentualnie wgraj nawigacje z mapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...