Skocz do zawartości
Gość

Next Time

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: V3RSUS nowy nick J4!

 

Wiek: 22 lata w wrześniu.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Około 2lat na innej serwerowni z małymi przygodami głównie CODmod ale nie mw3

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 Bez rozpisu dem

 

Staż w CS-sie: konto od 2002roku z przerwami po nad dziś

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego TY .!: Ogarniać trzeba ostatnio co raz więcej czitów chodzi o noc / rano po południu wiadomo że mniej ale pomoc zawsze się przyda. Jak i w łąmaniu regulaminów przez graczy oraz wyzywaniu. Częściej wolę zgłaszać na TS3 czity i łamanie regulaminu jak na u@ to chyba przyzwyczajenie.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: koło 2-4h niestety praca mi na to nie pozwala. Ale weekendy dłużej.

 

Teraz od 24 ide do pracy na kopalnie głównie to bd zmiany ranne ale potem przejde na normalne o reszcie napewno napiszę.

 

Kontakt:STEAM: V3RSUS / gg.24702305 TS3: J4!

 

 

 

GTR:

 

http://www.gametracker.com/player/V3RSUS/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na wielkie TAK! Ogarnięty, aktywny na ts i na serwerze znam go nawet nawet już ma steam godziny są nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na tak :D Tylko przestan grac ninja ;d Jestes aktywny na ts ;d Jak i na serverze ;)

 

 

 

 

hehe xD to się rozumie :D w podaniu jest tam napisane że nie drażniąca postać ale ninja to ogólnie drażniąca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety musze zmienic moja wczesniejsza wypowiedz, po glebszym zastanowieniu sie, nie chce zeby ktos na mnie kablowal i skladal skargi i w dodatku gdy one sa niesluszne! A i wypowiada sie w podaniu swoim, zamiast uzgodnic sprawe na privie. Duze nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral.Lubie Cię ogarniasz i wgl lecz napisałeś zbyt szybko podanie ;/ 2 tyg odstępu pomniedzy podaniami muszą być a ty napisałeś 10 dni po napisaniu ostatniego ;d.I teraz nie wiedziałem czy dać w końcu tak czy nie więc dałem neutral :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jESTEM NA NIE PODANIA SKLADAMY CO 2 TYGODNIE

 

 

 

 

 

edit

 

 

 

 

 

Wypowiadasz sie w swoim podaniu i kultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jESTEM NA NIE PODANIA SKLADAMY CO 2 TYGODNIE

 

 

 

 

rzeczywiście potrafisz liczyć xD Zapraszam kolejny raz do szkoły :)

 

 

 

02-08-2013

 

Widzę że nawet UT nie zna w pełni regulaminów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem neutralny. Co chwila widzę twoje podanie i jest ono odrzucane... Co dwa tygodnie je dajesz ale jak dla mnie jesteś troszkę zbyt bardzo upierdliwy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście nie widzę Cię na tym stanowisku. Jestem na NIE.

 

- nie jesteś zbyt sympatycznym człowiekiem, otwartym na innych a taki poniekąd powinien być admin.

 

- zarozumiały i wszechwiedzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie, jestes zaklamanym czlowiekiem, nie slownym i brakuje ci kultury. moze i grasz czesto lecz tobie tylko wojsko by pomoglo i porzadne lanie... na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...