Skocz do zawartości
Gość

Składki.

Rekomendowane odpowiedzi

Taką propozycję mam dotyczącą składek która widziałem już na kilku serwerach. Jak wiemy niektórzy mogą płacić inni nie. Chodzi o to że w podaniu na admina byłby podpunkt "Możliwość płacenia składek" Odpowiedź prosta Tak/Nie. Wiadomo że ten kto ma NIE miałby pewien minus już na samym początku. Sądzę że nie każdy mógłby je płacić i możemy stracić kilku adminów przez to. Nie wpływało by to mocno na wybór ale jednak zawsze można by próbować. Bo po co próbować wiedząc że przez nie składanie i tak wywalą Cię lada moment.

 

 

 

Mam nadzieję że rozumiecie ;P

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To niech Ci co płacą mają te swoje Vip-y i inne premium. Ci co nie płacą niech nie mają. Ale nie skreślajmy na starcie osób które nie mogą płacić składek. Mogą oni okazać się lepszymi niż Ci co płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zamiast czegoś takiego lepiej zrobić dział pt. "Wolne Datki" i tam każdy wpłacałby tyle ile chce ^^

 

Bo tak to albo wszyscy płacą albo nikt nie płaci, proste ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te składki nie są po to, by Cię okraść, tylko po to, żeby utrzymać serwer. Jak łatwo można zauważyć, powstają nowe serwery, z których dochodu zbyt dużego nie ma. Dlatego też zostaną wprowadzone składki. Chcesz być adminem, to płać, nie chcesz płacić? Nie bądź adminem. Dla mnie to jest proste. Poza tym, 10 zł miesięcznie to nie jest jakiś wielki majątek. Jeżeli zostanie wprowadzone to co Ty napisałeś, to oczywiste jest, że każdy będzie 'klikał na nie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I zrobisz wolne datki i znając życie na początku wpłaci tam dużo osób coś, a po kilku dniach o tym dziale wszyscy zapomną ;) Od tego są składki żeby się serwerownia rozwijała. We wzorze do podania można tylko dopisać czy ktoś jest w stanie płacić składkę. Moim zdaniem można zrobić coś takiego, że niektórzy w poszczególnych pojedynczych miesiącach byliby zwolnieni z płacenia lub płaciliby mniej z podanych przez nich konkretnych ważnych powodów przy konsultacji z h@, bo większość tutaj jeszcze nie zarabia i nie będzie miała zawsze pieniędzy żeby zapłacić składkę. Ale to tylko w pojedynczych miesiącach za podaniem konkretnej przyczyny i konsultacją z administracją. Oczywiście taka osoba w danym miesiącu straciłaby przywileje typu vip, premka etc. ;) Ale to tylko moje zdanie jeśli już tak macie zamiar kombinować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skladki musza byc np dd2 sam na sb zarabia ale inne nowe ktore nie maja tak wielu graczy nie bardzo ... i watpie czy ktos by zaznaczyl tak w podaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...