Skocz do zawartości
Gość

[DD2] ban?Trynda!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: nie gralem

 

Godzina, data zdarzenia: nie wiem, kiedy wszedlem po kilku dniach bylem juz zbanowany

 

Mapa: DD@

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Raz na kilka dni wchodze pograc na DD2 i dzisiaj chcialem wejsc i mnie wywalilo, bo dostalem bana, no wlasnie nie wiem czemu :P powod? cheaty.

 

Po pierwsze gram tam juz chyba z rok i juz nawet raz musialem dawac SSy a teraz to nawet nie bylem w grze :P Starzy admini pewnie mnie znaja i wiedza ze gram uczciwie (nawet nie jestem zbyt dobry :P) ale dajecie jakis nowych wyskrobkow i banuja kogo popadnie i nie wiadomo za co... Ktos mi powie o co chodzi?

 

 

 

 

 

Wycinek z konsoli: [attachment=119]

 

 

 

 

 

PS. Zapomnialem dodac zebys Cie poprawili bledy w konsoli bo odsylalo mnie do google.pl zamiast multihead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To, że nie grałeś nie zwalnia Cię z obowiązku dostosowania się do wzoru. Możesz teraz edytować swój post i poprawić Swój błąd. Jesteś pewny, że chodzi o serwery Multi-Head? Nigdzie nie widzę Twojego bana. Swoją drogą nie podałeś żadnych danych dotyczących rzekomego bana. Czego mamy szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest nasz serwer. Prawdopodobnie pomyliłeś sieci. Nasz serwer ma IP: 80.72.43.106:27027. Spróbuj na niego wejść. Takie IP nie istnieje w naszej bazie banów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...