Skocz do zawartości
Gość

Podanie od rsn.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rsn.

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kilka swoich serwerów, sieci (mniej lub bardziej znanych), pracowałem w hostingu gier multiplayer

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Prawdziwa dyszka

 

Staż w CS-sie: 8 lat ze sporymi przerwami

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Na wstępie uprzedzę Wasze wypowiedzi; -Nie, bo malo postow -Nie, bo malo godzin - owszem zgadza sie, jednakże jestem tu nowy, na forum wypowiadam się w tematach serwera FFA, w których uważam, że mój głos ma jakieś znaczenie, że może coś pomóc. Wyżej wymieniłem dwa swoje minusy, ale zarówno jeden jak i drugi to tylko kwestia czasu, nadrobię to. Natomiast adminowałem na wielu serwerach, miałem jeszcze więcej własnych, pracowałem w firmie zajmującej się hostingiem gier multiplayer, sprzedawaliśmy w głównej mierze serwery CS - mam duży bagaż doświadczeń i z pewnością moja pomoc się przyda, potrafię odróżnić gracza wyskillowanego od odpalonego, mogę pomóc w konfiguracji serwera. Poza tym moim atutem jest ilość wolnego czasu - mam miesięczne zwolnienie lekarskie, jestem w godzinach takich jak teraz, a adminów na serwerze jest mało, najczęściej spotykam chyba hds'a.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, ale średnio 2-3h

 

Kontakt: steam: mwt39 gg 1795280, pw lub SMS - numer telefonu podam head adminowi na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jeszcze na nie :

 

-Przegrane 11h , Wymagane jest 30 .

 

- Aktywność na forum do poprawy .

 

Tak jak piszesz powyżej , no to nadrób to i złóż podanie za jakiś czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam, że lepiej, by na serwerze był taki admin niż żaden, moja reakcja względem oszusta będzie taka jak każdego innego admina - ukaranie gracza. Poza tym często bywa tak, że gracze nie trzymają się reguł - obrażają się, zabijają z respa.. Chcę temu zapobiec. Poza tym, zwróćcie uwagę na to, że gram od niedawna. Ilość godzin i postow na forum się nie zmniejszy, a jaki jest sens w tym, bym na siłę wbijal godziny i pisał bzdety na forum, skoro tak jak piszę, wypowiadam się w tych tematach, które według mnie potrzebuja/ są warte mojej wypowiedzi, gdzie ona cokolwiek wniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak . Wydajesz się bardzo ogarniętą i pomocną osobą . Na serverze widuję Cię bardzo często , zgłaszasz mi cziterów , wchodzisz na Ts . Aktywność na forum , zawsze można poprawić . Powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na forum wchodzÄ? czÄ???ciej ni?? raz dziennie, ale tak jak m??wiÄ?, jako gracz wypowiadam siÄ? tam gdzie to potrzebne, jako adminowi ten obszar pewnie mi siÄ? zwiÄ?kszy. Czy majÄ?c przegrane 11h by??bym gorszym adminem od tego, co przegra?? 30?

 

@down tak, bo je??eli co?? wymaga wyja??nienia to to robiÄ?. Je??eli Ci to przeszkadza to ok, by?? to m??j ostatni post w tym temacie. DecyzjÄ? zostawiam w rÄ?kach head admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widziałem Cie nigdy na serwerze, ale jakość mail'a, którego napisałeś świadczy, że nie jesteś ostatnim sortem łapanym z ulicy. Po drugie piszesz, że masz multum wolnego czasu, ale deklarujesz 2-3 h co jest dla mnie normalne, w przeciwieństwie do osób, które piszą, że są w stanie grać 4-6h, a nigdy nie spełniają tej deklaracji. Po trzecie wiek, inaczej pracuje/wypowiada się/podejmuje decyzje osoba w wieku 12 , a 20 lat. Osoby, które piszą o negatywnej ocenie poprzez wypowiadanie się we własnym temacie, muszą chyba trochę dorosnąć i zrozumieć znaczenie polemiki, osoba , która potrafi się obronić jest warta swojej ceny. Ja jestem na tak, jeśli będzie co nie ok, zawsze można wystosować wilczy bilet:)

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinien mieć tego admina :)

 

Większość z Was pisze mała aktywność na forum - na forum nie znajdzie cziterów, których trzeba karać.

 

Druga sprawa piszecie, że mało aktywny na serwerze, a sam grając 3h dziennie od dłuższego czasu większości z Was nie widziałem,

 

no chyba, że nicki pozmienialiście

 

 

 

Nie raz z nim grałem i było wszystko dobrze.

 

Nadaje się z mojego punktu widzenia, bo osobiście nie mam do niego żadnych zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rsn. zwany inaczej reasonem, to dobry gracz (ma dużo farta czym potrafi irytować :D), jest obecny na serwerze i na steamie co może przyspieszyć bana dla złych osób i wydaje mi się, że czas i ilość postów na forum da radę nadrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nie czas, Dograj godziny, pokazuj się częściej. Wróć do podania za 2 tygodnie.

 


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...