Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Spaczniak.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:Dzisiaj , 15:00 coś koło tego.

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Smaczniak

 

Dowody:Nie ma Dowodów , sa swiadkowie.

 

Świadkowie:Prawie cały serwer , Nie jeden chcę jeszcze na niego żłożyć skarge.

 

Uzasadnienie:Nie czyta u@ , Jakiś Gracz Wyzywa mnie jak i Moich rodziców też nie reaguje , Gracze maja po 1000 , 200 pingu nic nie robi , Piszę do niego spamie zeby chociaż napisał ze jaki mam problem , to on nic nie odpowiada co to za Admin.

 

Proszę Go ukarać , Lub Zdegradować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko szkoda ze sam zacząłes po wszystkich jechac :))

 

 

 

 

 

10%, Zakaz wypowiadania się zwykłych użytkowników w dziale UBT, regulamin. // Tr!k3r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dokładnie, sam zacząłeś się wyzywać, po drugie nie tylko ja byłem adminem on-line (np:ojciec pablito) poza tym nie wdaje się w kłótnie z graczami i jestem za wolnością słowa flagi które mam na serwerze wykorzystuje do banowania oszustów, pingi rzekome 100 i 200 to były skaczące, co chwila spadały do 70-80, normalne jak ktoś ma wi-fi i ktoś inny korzysta z internetu w tym samym czasie, a to chyba nie jest powód do banowania (przynajmniej wg. mnie)

 

 

 

a i dodam jeszcze że też jestem graczem, nie wchodze na serwer po to by pilnować wasze gimbusiarskie języki tylko żeby pograć z kolegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jak ktoś jezdzie mi ostro po rodzicach na Caps Locku to mam siedzieć cicho jak jakaś dupa?.

 

Ale Ojciec pisał na Admin Chat ze maja ogarnac Ping i wgl a ty nic nie pisałeś .

 

Jeszcze Siedzieli na Respie tt cała runde , z paka ziomek i też nic nie robiłeś.

 

Wiec o co biega nie moja wina nie nie widzisz lub nie ogarniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i znów, skarga nie na mnie "RE: Skarga na Spaczniak."

 

skoro on pisał to po co mam jeszcze ja dodawać? chcesz mieć ekran zaśmiecony tym czatem ? to w tedy skarga że nadużywam, serwer nie jest określony jako tp, a skoro nie jest określony to mamy ffa a w takim razie nie mam prawa nikogo banować czy upominać za styl gry :) prawda przypomnieć o celach mogę co z resztą robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Własnie tego nie robisz.

 

A jak mnie wyzywa od Sk*******ów , Oskaraża o czitowanię nie raz cb lub ojca wyzwał tez nic nie robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Smaczniak to, że na serwerach jest zakaz wyzywania doskonale wiesz. Wolność słowa nie oznacza besztania innych. Używając takich słów najpierw zapoznaj się co one oznaczają. Admin ma pilnować porządku na serwerze. A wyzywanie do tej kategorii nie należy. Na zgłoszenia na u@ masz obowiązek reagować. To, że był jeszcze jeden admin niczego nie zmienia.

 

Pierwsze ostrzeżenie.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...