Skocz do zawartości
0mI

0mI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:0mI

 

Wiek:28

 

Doświadczenie (w byciu adminem):8 lat

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9.5

 

Staż w CS-sie: 13

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!:Już dość długo gram w csa i potrafię dostrzec czy gracz czysty czy odpalony

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od 3do 5 godzin

 

Kontakt:steam STRAZ9981 gg 43663189

 

 

 

 

 

Kolor zielony nie jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników // Tr!k3r

 

 

 

Pozdro czy cs tylko 1.6 był chyba nie bardzo ogarniasz tą gry ale ok twoja sprawa chodzi mi o wcześniejsze wersje ale ty miałes wtedy z 10 lat albo mniej to z kąd masz to wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Neutral.

 

-Mała aktywność na forum

 

-Mała aktywność na Ts3

 

-Nie znam Cię

 

 

 

Czy widziałeś gdziekolwiek w wymaganiach na admina aktywność na ts3 ? Bo ja nie. TWS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie nie spelniasz wymagan, a ts nie jest obowizkowy, tak antek ladnie bronisz kolege, ale dla wszyskich jest wazny bo tam widac jaki kto jest. Popraw aktywnosc na forum bo konto zlozone do podania, wiec duze nie z mojej strony!

 

 

 

// Skoro nie jest obowiązkowy to nie można brać tego jako kryterium wyboru. Przypomnieć Ci jak bronisz kolegów? zaraz zarządasz konferencji video, bo dopiero tam widać. / Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, gracz pomocny na u@, na ts jest czesto, bardzo kulturalny oraz ogarnia to strzelanie. Napewno sobie poradzi i pomoze nam w tej nierównej walce.

 

 

 

PS. prosze graczy o nie spamowanie w podaniu, prosze to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spełniasz wymagania lecz jednego nie spełniasz brak 30 H na serwerze brakuje ci dokładnie 11 H dobij i napisz podanie :) neutral.

 

 

 

 

 


 

 

 

Pozdro CS 1.6 wyszedł w Data wydania: 1 Lis 2000 tak jest na Steamie podane w 2003 dołączył do steam chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...