Skocz do zawartości
Gość

Przegięcie

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:21:13

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Shooter

 

Dowody:regulamin

 

Świadkowie:obecni na serwerze

 

Uzasadnienie:Ban za słowa, w sumie nie wiem za jakie słowa, nikogo nie obraziłem, użyłem tylko jednego przekleństwa i od razu ban, przesada. Inni przeklinają i obrażają co chwilkę i nic, nie wiem, może zabiłem admina, uraziłem jego dume i chciał się odegrać. Po raz drugi dostaje niesłusznego bana, a wspomnę, że nie ma nic o przeklinaniu w regulaminie. Admin nie przestrzega regulaminu? Czy może sam wymyśla nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze Admina o Dawajacego bana o wypowiedz i rozpisanie demka w ktorym momencie gracz Uzyll przeklenstwa lub okaznie demka czy ss (jezeli zostaly zrobione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam coś od siebie , w regulaminie jest o kulturze aby zachować na serverze , jak raz przeklniesz to ok , ale jeżeli to robisz bez umiaru to admin miał prawo dać Ci bana . ;) Poczekamy na wypowiedź Shootera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie przekląłem raz aby wzmocnić wypowiedź :D. A żadne obrażanie czy ciągłe przeklinanie nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/otwieram

 

 

 

Nie widzę, żeby ten temat był wyjaśniony. Poza tym skargi na adminów miały być nie zamykane. Myślę, że Arturr ma coś jeszcze do powiedzenia.

 

Wracając do samej skargi, jak regulamin może być dowodem winy? Był na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...