Skocz do zawartości
Gość

Admini Vs Gracze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co wy na to, aby raz na jakiś czas organizować mecze Admini Vs Gracze? Bez nagród itp. jedynie dla zabawy.

 

Przykładowo 7 vs 7, żeby na TSie nie było zamieszania zbyt dużego.

 

Wtedy np. dawało by się hasło na dany serwer i tylko gracze grający(tj. wcześniej wybrani) mieliby do niego dostęp.

 

Po meczu all wraca do normy i dalej bocimy na serwie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za. Mam też taką propozycje a mianowicie. Można by było organizować turnieje na bf2 składające się z 4/5 map. Jedna zaufana osoba będzie spisywać wyniki graczy. Kto będzie miał najwięcej zabójstw wygrywa cały turniej oczywiście 2 i 3 miejscie też dostaną nagrody 1 miejsce Admin(podanie musi być zaakceptowane), Vip na okres 2 miesięcy, 2 miejsce Admin (podanie zaakceptowane), Vip na okres 1 miesiąca, 3 miejsce Vip, Slot na okres 2 tygodni. Jak oczywiście H@ pozwoli to napisze regulamin takiego turnieju. Oczywiście wcześniej na forum będzie ustalanie kiedy odbędzie się turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego tematu to jestem na nie. 7vs7 to lipa. Już lepiej sobie 5x5 mixy grać... Jak komuś się pofarci to odrazu adma by miał wygrać? Na nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za. Oczywiscie Adm vs Gracze.

 

7vs7 czemu nie, bedzie rzeźnia.

 

Co do nagród to najlepiej zeby ich nie bylo.

 

 

 

Kazdy powie ze mixy mozna grac. Ale po 7 to cos innego:D no i nikt nie wspomnial czy only steam czy ns/steam.

 

Mozna Steam, jest coraz wiecej graczy z steam, a kto nie ma niech załuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie będzie zamykał żadnego serwera na czas rozegrania meczu. Raz był zorganizowany konkurs na serwerze DD2. Zakończył się totalną klapą a sam serwer był zamknięty na godzinę. Oczywiście winni byli gracze, którzy zapisali się do konkursu i się nie zjawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...