Skocz do zawartości
Gość

Pistolety

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki opis borni . Może się okazać pomocny :)

 

5 USP Tactical - jeden z lepszych pistoletów. Bardzo łatwo strzelić z niego HeadShot'a. Broń ma średni odrzut, ale po nałożeniu tłumika sprawa się komplikuje i odrzut staje się ogromny. Celność: Wg mnie - dobra, ale mogłoby być lepiej Pojemność: 12 naboi.

 

:)

 

Glock 18 - Pistolet ze słabym odrzutem, dobrą celnością, ale niestety mała siłą. Posiada funkcję strzelania seriami (3 pociski naraz), lecz przydaje sie ona tylko na małe odległości. Nie polecam go, chyba, że ktoś bardzo dobrze gra. Pojemność: 20 naboi.

 

 

 

Desert Eagle (znany bardziej pod nazwą deagle) - Broń o celności dobrej, lecz ogromnym odrzutem. Zadziwia siłą, ale pojemność pozostawia wiele do rzeczenia, bowiem wynosi ona 7 naboi na magazynek.

 

 

 

SIG P228 (COMPACT) - Pistolet praktycznie bez siły, odrzut średni oraz celność słaba. Na moją głowę - najsłabszy z pistoletów. Pojemność: 13 naboi.

 

 

 

Dual Beretta 96G Elite - Dwa pistolety po 15 naboi w magazynku (30 naboi ogółem), siła średnia, odrzut średni, celność słaaaaba . Nie posiada dodatkowej funkcji.

 

 

 

Fabrique Nationale ES Five Seven - mój ulubiony pistolet. Dobrze się nim strzela, jest wygodny, cichy, mało celny i ma niezły odrzut xD. Łatwo strzelić bańkę, a pojemność? 20 naboi na magazynek. Wg mnie super gun

 

 

Podoba się poradnik ? Daj + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...