Skocz do zawartości
Gość

Skarga na ADMINA.!

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 17:25 (coś koło teog )

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Anuluj.!

 

Dowody:Ssy i wycinka z konsoli niżej ( mojego bana. )

 

http://www73.zippyshare.com/v/84118140/file.html ( ssy)

 

Świadkowie:ReQ, SmaczniaK

 

Uzasadnienie:Admin robi co chce , pełna samowolka . Używa rozkazów których nie zna ... Obrażą graczy.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Anuluj!.

 

[AMXBans] Pozostalo ci 55 minut i 3 sekund bana.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : NaaX

 

[AMXBans] Powod : ' Obraza '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbansdd2/

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 36122585 '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 87.205.170.47 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

 

 

 

P.s 4.1. Zakaz nadmiernego przeklinania. ( Można przeklinać ale z umiarem , Admin zapewnia że za przekleństwo od razu można dostać bana :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uzasadnij to może? W jaki sposób Ciebie lub innych graczy obraziłem? Używam rozkazów których nie znam? Jakie to? Pisząc ' "Cele mapy - Paka / Hosty" ? To że jestem w ct i rashuje idąc przez środek i nie ma podłożonej paki? To nazywasz rozkazem którego nie znam? Tłumaczyłem Ci, cele macie Wy, podłożyć pakę. CT ma cel, jeżeli paka będzie podłozona. Robię co chcę? Pilnując porządku na serwerze? Pilnując kulturę ? Samowolka ? Bo Cię zbanowałem za obrazę? Kolejnym razem proszę, żeby Twoja skarga miała jakieś podłoże. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Celem Ct jest PILNOWANIE BSA ... Poza tym jak raz czy dwa przekląłem odrazu groziłeś banem ... Zobacz ssy dopiero się wypowiadaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie groziłem banem tylko upominałem żebyś nie klnął. Poza tym Ty czy tam Twój kolega dostał bana na 30 minut bo dobrze wiedzieliście, że nie pisze się o cziterach na zwykłym say'u. A ten co dostał na 5 minut, był nowym graczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj się z Tobą nie zgodzę, NaaX Cię nie obraził, ba nawet nie użył wulgarnych słów, więc godzinna blokada konta za nic to wystarczający powód do skargi, admin nie jest jak policja, nie ma sztywno przestrzegać zasad typu "zgłaszanie cziterów na u@" tylko ma być kompanem w grze, też musi być sprawiedliwy, skoro najpierw banujesz kogoś za pisanie w zwyklym czacie o cziterze na 30 minut a pozniej kogos innego za to samo na 5 to się nie dziw że podirytowani gracze są cięci na Ciebie szczególnie że mają w tym swoją rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15. Każdy gracz ma obowiązek zapoznania się z regulaminem.

 

16. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia nas z jego przestrzegania.

 


 

Rozszerzenie skrótu: Defuse (ang. rozbrajać).

 

Cele: Podłożyć / Rozbroić bombę.

 

Znane mapy: de_dust2, de_aztec, de_vertigo.

 

Polskie mapy: de_kabul, de_pakamera, de_parking.

 

Opis: Tutaj chyba wiele mówić nie trzeba. Terroryści, którzy zawsze chcą coś wysadzić od myślenia przechodzą do czynów. CT musi bronić Bomb Site-ów (najczęściej na mapie de_ są dwa BS?y, jednak może być i tak, że spotkacie się z tylko jednym, albo i trzema czy czterema miejscami na mapie, gdzie można podłożyć bombę).

 

 

 

 

 

Nie wiem skąd masz takie informacje ale są błędne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie NaaX, mam nadzieję że teraz przeczytasz regulamin. SmaczniaK, pisząc o mnie '10 latek' mnie obraził. Poza tym, jeżeli tak bardzo chcesz mi coś udowodnić, wstaw tu demko.

 

 

 

Nie jest jak policja? Ja dostałem regulamin, którego przestrzegam. Jeżeli ja go potrafię przestrzegać, inni gracze też powinni. Ja się jego trzymam i banuję za każde jego złamanie. A jeżeli ktoś łamie regulamin, ponadto brakuje mu kultury osobistej, dostaje bana dłuższego, niż ten który jest bardziej kultularny. ;)

 

 

 

SmaczniaK, jeżeli dasz jednemu z nich UB przed czasem, sam dam im 3 godziny bana i będę się starać o karę dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiesz, gdybyś ciągnął swój własny serwer szybko byś się przekonał że gdy masz styczność z uczciwym graczem stale odwiedzającym twój serwer, ban to jest ostateczność a nie zwykły środek zapobiegawczy który rozdajesz jak cukierki dzieciom na ulicy. ta gra to nie żaden turniej o złote kalesony i admin powinien być wyluzowany i spokojny, a nie spinać się o każdą głupotę. dobry kontakt z graczem to klucz do sukcesu i zwiększenia popularności serwera, rozdając bany niedługo zacznie u nas na bf2 wiać sandałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


najpierw twierdzisz iż napisał to smaczniak potem że ja ... A może to ktoś 3 ? P.s mi aktywności fizycznej nie brak więc nie skorzystam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze screen`ów nic nie wynika poza tym, że dostałeś bana na godzinę. Po to jest u@, żeby zgłaszać oszustów. Pisząc w normalnym say`u powodujesz, że cheat`er wyłączy program lub wyjdzie z serwera. Obrazy ze strony Anuluj nigdzie nie widzę. O bana sam prosiłeś o czym doskonale informuje jedno ze zdjęć. Gdzie jest jakakolwiek wzmianka o zakazie rush`u przez CT? Skarga bezpodstawna.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...