Skocz do zawartości
Gość

Niesłuszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Około 13:45 Dzisiejszego dnia 10.08.2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił: KonspiR.

 

Dowody:Demko z HLTV z mapy de_inferno o godz. 13:39 to była prawdopodobnie 8 runda.

 

Świadkowie:Gracze Serwera,Koledzy na Skype Cyc Malina i KacBerg

 

Uzasadnienie:Zostałem niesłusznie zbanowany na 30 min za txt których nie dotknąłem.Nie lubię takiego zachowania więc czekałem na demko aby udowodnić moją niewinność i chcę przeprosiny za to gdyż poczułem się urażony bo strasznie nie lubię takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Savi nie rozumiem bana dostałeś o 13:45 a piszesz skargę o 15:40..

 

Nie wiem zależy Ci żebym odszedł ?

 

Bo ban Ci dawnooo minął a Ty serio o coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo zdenerwowała mnie ta sytuacja i chciałem udowodnić że w tej sytuacji myliłeś się.I nie chodzi mi o to żebyś odchodził po prostu nie lubie być banowany za coś czego nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Savi nie jestem u Sb przez cały weekend, jestem na ns i jak chcę zobaczyć demko to wyskakuje mi błąd, przykro mi ale nie udowodnię Ci niczego. Chyba że zechcesz poczekać do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki roster:) ale nawet mi się zdarzają pomyłki, kolega właśnie sprawdza demko więc się okaże czy będę przepraszał czy też triumfował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha;D bd Dobrze;)

 

 

 

Panie Roster prosze cie o nie wypowiadanie się w dziale UBT ponieważ ten dział nie jest dla zwykłych użytkowników radze ci zapoznać się z regulaminem naszego forum, nie dam ci 10% lecz jeszcze raz a dostaniesz ode mnie 20% daje ci szanse na poprawe :) // jupik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...