Skocz do zawartości
Gość

LG Swift L7 a moze jakis inny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupic LG Swift L7 bo mojej mamie wychodzi ze moze wziasc telefon w Plus a ma abonament 54.99 zl. I LG kosztowalo by 130 zl moze polecacie cos innego od LG. Chodzi mi oto aby mail gry ( w szkole by mi sie nudzilo) oraz do siecie (przegladane forum naszej siecie jak i tez sciaganie na kartkowkach lub spr).

 

Prosze wypowiadajcie sie czy ten tele nadaje sie do tego co wyzej napisalem lub poradzicie cos innego do wziecia. Tele odbieral bym pod koniiec tego miesiaca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz LG jest bardzo fajny lecz ja miałem L9 jest większy . Bardzo fajnym telefonem jest Samsung galaxy Ace II miód malina . Chodzi pięknie nic nie scina . Teraz korzystam z lumii 820 też fajna lecz wszystkie aplikacje są płatne . Nie ma tej swobody co w androidzie . Polecam L9 , L7 lub Ace II . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również polecam ci Ace II, chodź osobiście wybrałbym L7. Fajny telefon, duży ekran, płynność oraz wygoda korzystania. Dobre parametry, więc pójdą ci wymagające gry np. GTA, które ma dość duże wymagania. A na jaki okres ten abonament? 24 czy 48 miesięcy? Jak 24, to bierz ;) 130 zł za taki telefonik, to nie dużo :D Możesz również rozejrzeć się za Galaxy S III mini. Wyszła IV mini, więc trójka powinna zejść z ceny.

 

Popatrz sobie na te 3 telefony, przemyśl wszystkie za i przeciw i wybierz ten który najbardziej ci odpowiada:

 

-Samsung Galaxy S III mini

 

-Samsung Galaxy Ace II

 

-LG L7

 

Daj znać który wybrałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie sądzę aby kolega chciał S III mini. Jest to mały telefon a wyświetlacz większy jest lepszy do sprawdzianów itp.

 

 

 

Takie pytanko do Ciebie co masz do wyboru jeszcze. Jeżeli Ci o L7 telefon bardzo ładny, sprawny i prosty w obsłudze. Z podobnych parametrów możesz wziąść jeszcze L9 jak koledzy pisali, Sony Xperia J ( podobnie cenowo powinno wyjść) również nie jest zła i podobna co do L7. Ace II jest również dobrym telefonem ale kumpel ma i "szału nima dupy nie urywa".

 

Dodatkowo obejrzyj sie za niektórymi mniej znanymi telefonami. Ostatnio kupiłem sobie Huawei asced y300. Telefon ma mocną baterię która długo trzyma, ma ładny wyraźny wyświetlacz, telefon mimo kilkunastu zainstalowanych aplikacji nie zamula bardzo mocno. Oczywiście raz na jakiś czas ( długi) zdarzy mu się zaciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może jeszcze Galaxy S Advance? Telefonik dość dobry, nie zamula i jest ładny :D Chyba nie musze się rozpisywać co i jak, wszystko masz na googl'ach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja polecam Xperie J, sam miałem ją na androidzie, ma te same bebechy co L7 tylko ma mniejszy wyswietlacz o 0,3 cala :)

 

 

 

Polecam HTC HD2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już coś brać to pierwszy pod uwagę weź Samsunga Galaxy Advance dużym plusem jest wyświetlacz Super Amoled. Drugi w kolejności to Samsung Galaxy Ace 2 (sam posiadam) dość mocne bebechy. Bez problemu obsluguje Gangstar 4, Gta vice city, Asphalt 7. L7 nie oplaca sie moja koleżanka ma i dala mi sie pobawic chwile telefon nowy a mulil niesamowicie i jescze ten odrażający wyświetlacz tft. Skoro nie samsung to bierz naprzykład HTC ONE S lub jakąś xperie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja odradzam l7 sam mialem i na poczatku smiga ladnie ale z czasem, slabiutko-grzeje sie, gry i aplikacje zacinaja naprawde nie polecam, l9 moze byc. szczerze szukaj samsunga jakiegos sa w miare tanie a przy tym trzymaja poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...