Skocz do zawartości
Gość

skarga na admina Po przerwie| CzeKon

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:09.08 13.00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Po przerwie| CzeKon

 

Dowody: dowodow nie bede podawal chyba kazdy admin wie jak ten admin gra.

 

 

 

Świadkowie: Neymar Jr i pol servera

 

 

 

Uzasadnienie: Admin czekon nie wykonuje celów mapy notorycznie kampi na respie w tt wogóle nie angażuje się w wykonywanie obowiązków jakie powinien spełniać admin . nie wiem dlaczego żaden admin nie zwrocił mu uwagi, jak by to był zwykły grac wyleciałby z wielkim hukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, a gdy powiedziałem mu, aby nie kampił odparł mi "CT może stać na respie z AWP, to ja też mogę kampić w TT"

 

To jest żenada ( 0 ZNAJOMOŚCI REGULAMINU I OGÓLNIE 0 GARU)

 

 

 

i dodatkowe info CzeKon notorycznie przeklina przez mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak dowodów.<----> To kończy się % jeżeli osoba oskarżająca nie ma dowodów.

 

Dodaj Demko albo skarga zostanie odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam.. + do tego na y@@ pisze pierdoly typu... jak padnie to "hehe". Zwrócilem juz na to mu uwage.. olal to.

 

 

 

ps. Pala wez demko z hltv jezeli wiesz ktora godzina i data.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie ja mam demo ;) Pozwolicie, że wrzucę to jakoś w RAR i dodam tutaj...

 

Zaraz edytuję post :)

 

 

 

 

 

@ Edit

 

 

 

Data i godzina: 13.20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Po przerwie| CzeKon

 

Dowody: http://www.speedyshare.com/fUpuk/czekon.rar

 

Świadkowie: Praktycznie 3/4 serweru

 

Uzasadnienie: Nasz admin Czekon, w ogóle nie wychodzi z respa. Całymi rundami przesiaduje na respie tt jak i ct, co widać na demie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale wy awanture robicie.. po pierwsze zadnego gracza nie wyzywam a ni nie ublizam bo brak mi słów na to....

 

a co do kampienia to co a jak ct kampi kolo respa z awp to czermu tt nie moze tez pokampic... bo zlościcie sie bo was zabijam z kampienia.....

 

jak chcecie to moge zagrac sam na sam i w tedy moge ci pokazac jak sie gra....

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam CzeKon..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,

 

 

 

Tych trzech punktów chyba nie rozumiesz, jeżeli tak oto właśnie grasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrozum po bodajże 30 sekundach nie mozna kampic za to jest ban 5-30 minut ty jako admin powinienes dawać przykład innym a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

a co do kampienia to co a jak ct kampi kolo respa z awp to czermu tt nie moze tez pokampic... bo zlościcie sie bo was zabijam z kampienia.....

 

jak chcecie to moge zagrac sam na sam i w tedy moge ci pokazac jak sie gra....

 

 

 

 

 

 

 

 

i wlasnie tu jest problem w tobie dla ciebie lizcy sie frag a nie porzadek na servie taki adm jak ty jest bezużyteczny

 

 

 

P.s masz za wysoka samoocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok to teraz juz nie bede kampił..... normalnie bede grał....

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro dla was i dla adminów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekon kamp sobie na respie, ale w momencie kiedy przyjdzie czas na wykonywanie celów mapy, to masz je wykonywać i koniec !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CzeKon jest taki ze tak gra, sa osoby co leca i nie maja pojecia do kąt leca a sa osoby co prze kampia pół mapay a wtedy leci i wymiecie pół teamu przeciwnego, wiadomo sa zasady na derwie ale jak jego druzyna przegra to nie przez niego a le przez reszte teamu bo biegaja jakl je****ci nie wiadomo gdzie . Z tego co wiem do adma ma bo duzo siedzie na serwie i jesali by to administraci przeszkadzalo to by nie dostal dama , pierwsza skarga i wielki raban kogos h** strzelil ze dostal adma a ktos ma swoj wiek doswiadczenie karzdy gra jak umnie grac jak najlepiej. tez kamp zobaczymy czy potrafisz wybic 7 gosci , gram z czekonem duzo czasu nie raz dostawal bana za takie zeczy liczy sie forma i doswiadczenie. Mozecie pisac ze go bronie czy siak jesat dobry i tylke A DAMIN ZAWSZE SIE PRZYDA NIE MUSI BANOWAC CO 5 MIN. BO TO NIE FRAJDA JEST TU DUZO NIEZLUCH GRACZY, I CO TEZ ICH PO BANOWAC BO 3X CIE ZABIL Z RESPA CZy Z INNEGO MIEJSCA BO KAMPI PÓŁ MApy . Wiado jesli zostala minuta lub miej to wiadomo gin lub graj do konca i wykonuj cele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję zamknięcie tematu do wypowiedzi h@ ponieważ zrobił się nadmierny spam.

 

/Zamykam do wypowiedz H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekon pierwszy minusik za nieznajomość regulaminu admina. Zapamiętaj, Ty pilnujesz porządku na serwerze a nie ustalasz jego zasady. K woli poinstruowania, walczę z chamstwem na serwerach i od adminów oczekuję totalnego zminimalizowania wulgaryzmów. Admin ma dawać przykład, dobry przykład.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...