Skocz do zawartości
Gość

taka mała propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna przeklinć! OMG. Np.: Jak ktoś powie: Ku*wa,Ch*j,Piz*a,piz*o,kur*o,chu*u,dz*wko i inne to się wyświetl zamiast tego Zapraszamy na forum multi-head.pl

 

 

 

 

 

 

 

bo poco ma admin pisać kultura jak zamiast tego może zobaczyć link do strony

 

 

 

Albo taki drugi pomysł jak ktoś powie ty kurwo " sorry za przekleństwo "

 

 

 

to mu się wyświetli ty ku**o taki mały pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł bardzo fajny . Ale czy nie lepiej zamiast tych ''*'' na przykład '' Kupcie Vip'a polecam ! ''

 

 

 

Taka moja mała sugestia . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niom i wtedy piszą kurfa, choj itd itp. A jak wyrwie bana to zapomina o przekleństwach.

 

 

Zgadzam się tą wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niom i wtedy piszą kurfa, choj itd itp. A jak wyrwie bana to zapomina o przekleństwach.

 

 

 

 

Dobrze sprecyzowane. Ja dodam od siebię że jak już zapobiegać pluginami kultury na serwerze to najbardziej okazały był by z opcją "przepraszam" w sayu , niekiedy się sprawdza aczkolwiek dla niektórych to tylko najlepsza szansa na rzucanie tekstami z boiska "bo co mu się tam stanie że napisze 20 razy przepraszam" :D To tyle , zdrówko z Piątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeklinanie jest dozwolone, ale w odpowiednich ilościach i wypowiedziach ;) Moim zdaniem jeśli ktoś raz ja jakiś czas przeklnie, to przecież nie jest nic strasznego ;) Przekleństwa również są dla człowieka, ale jak ktoś przesadza i nadużywa, to już jest brak kultury i admin wtedy takiego banuje ;) To samo dotyczy przekleństw w kierunku innych graczy. Mnie osobiście zawsze denerwowało jak miałem ochotę coś napisać i wplotłem tam jakieś cenzurowane słowo, a pokazało mi "Zapraszamy na ****" ;) Dla mnie zbędny plugin ;) Trzeba odróżnić brak kultury od wypowiedzi, która nikomu nie przeszkadza i nie miała na celu nikogo urazić oraz nie składała się z samych przekleństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...