Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina Bad `ek

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 08.08.2013 / godzina ok 5.30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Bad `ek / oraz gracz "Master Of Flamaster"

 

Dowody: Nie mam dowodów, ewentualnie demko hltv jest.

 

Świadkowie: min cz3kon

 

Uzasadnienie: Gram sobie spokojnie, po czym gracz Master Of Flamaster pyta sie mnie czy palę. Mówię że tak. Odpowiada mi tekstem "czuć, bo ci chu*** z mordy wali". Piszę do admina Bad `ek z prośbą o ogarnięcie typa. Dostaję odpowiedź, że już mu napisal, że ma się ogarnąc, po czym gracz dalej mnie wyzywa. Potem chwila spokoju, znajdujemy się w jednym teamie, kolega ciągle "marta, marta, marta, chuja warta" itp itd. Piszę do admina znowu. Dostaję odpowiedz:

 

"Bad ek` | Multi-head.pl: tog o zmutuj"

 

"Bad ek` | Multi-head.pl: pisalem mu... jak mam go uslyszec jakw innym teamie jestem"

 

 

 

Odnośnie kolegi Bad `ek, uważam że jest dość niedojrzałą osobą jak na swoje stanowisko, bo już w przeszłości była sytuacja, że dostałam bana za to, że powiedziałam do typa "Zamknij sie idioto" w odpowiedzi na to, iż wyzywał mnie od suki. przy czym ja nie mogłam grać, a kolega sobie na serwerze radośnie siedział.

 

 

 

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec tego admina.

 

 

 

Miłego dnia. Marta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mamy być tacy "sumienni" to także wkleję Twoją wiadomość na steamie.

 

Marta.: pier*ole cie

 

 

 

Bardzo jesteś kulturalna jak na swój wiek.

 

 

 

1. Oczywiście napisałem mu, że ma się ogarnąć.

 

2. Nie mam najnowszej aktualizacji steam (więc go nie usłyszę), mam zamiar ją dzisiaj zrobić.

 

3. Byłem na Twoje każde zawołanie na serwerze.

 

4. Jest opcja "mute" przy steamie.

 

5. Dałem Ci bana za "zamknij się idioto", nie widziałem całej sytuacji bo wszedłem co dopiero na serwer (to było ponad tydzień temu) mogłaś mi dostarczyć "screeny", że tak Cię obrażał. Dostałby wtedy dłuższą kare od Twojej.

 

Ale Twoim tokiem rozumienia admin to jest maszyna, która siedzi ciągle i widzi wszystko dookoła siebie.

 

 

 

 

 

Proszę o dowody, że Cię obrażał, bo w innym razie skarga bez sensu.

 

 

 

ed. Nie mam go na steam (miałem go tylko po to, żeby mu napisać, żeby zmienił swoje zachowanie).

 

Jasno jest napisane "lista znajomych". Chyba, że nie wiesz co to znaczyć. Tyle z mojej strony. Czekam na odpowiedź UBT / h@.

 

 

 

ed2. "I dobrze. Od tego jesteś, będąc adminem. Nie wołałam cie nigdy dla przyjemności"

 

 

 

Twierdzisz, że każda osoba pełniącą funkcje jest marionetką, którą wołasz jak psa, żeby wykonywał czarną robotę. Dziękuję za podsumowanie adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego ty mój. Twoje podejście do skargi, jest bardzo "profesjonalne" jak na taką funkcję.

 

 

 

Bad ek` | Multi-head.pl: nie pisz do mnie, nie potrzebuje znajomych takich, którzy pisza skargi

 

Bad ek` | Multi-head.pl: to nara

 

Bad ek` | Multi-head.pl: Żegnam, nie potrzebuje takich pseudo znajomych

 

 

 

Znajomych to ja mam bardzo dużo i akurat nie byłeś dla mnie "znajomym" na steam, tylko adminem do którego mogłam napisać kiedy coś było nie tak. Wiec twoje skasowanie mnie z listy steam, jest znakiem, że jesteś tak niedojrzały, że nie potrafisz nawet z godnością przyjąc prawdy na swój temat. Didam, że jakoś wcześniej nie przeszkadzało Ci to, że nie slyszałeś / widziałeś że ktoś na serwerze łamał regulamin, tylko od razu wchodziłeś i banowałeś. Ale przecież nie mogłeś zbanować swojego kolegi. To by bylo N I E K O L E Ż E Ń S K I E przecież.. A żadna kobieta nie pozwoli sobie na to, by być obrażanym, nawet przez glupiego CS'a, szczególnie przez jakiś dzieciaków, których IQ dorównuje taboretowi.

 

 

 

"3. Byłem na Twoje każde zawołanie na serwerze." I dobrze. Od tego jesteś, będąc adminem. Nie wołałam cie nigdy dla przyjemności.

 

 

 

A co do tego co ci napisalam na steam - Przyznaje się. Ale każdemu mogą puścić nerwy kiedy widzą tak niekompetentną osobę na danym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak skarga jest conajmniej śmieszna. Mamie też powiedziałaś, że Cię wyzywał? Admin zrobił ile w jego mocy. Złóż skargę do valve, że z kolejnymi aktualizacjami psuje ss'a.

 

 

 

Przepraszam, że w zamkniętym ale musiałem dodać coś od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...