Skocz do zawartości
Gość

2 problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

Mój pierwszy problem polega na tym że : Nie słyszę nikogo w cs tylko widzę migające mikrofony jak ktoś coś mówi.

 

 

 

Drugi problem polega na tym że : Kupiłem nowe słuchawki SteelSeries 5H v2 i mam straszne echo nie tylko w cs.

 

 

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Steam nie słyszy NonSteam | Nonsteam nie słyszy steam. Dlaczego? Po ostatniej aktualizacji steam są takie problemy.

 

2. Mi pomogło aktualizacja sterowników do karty dźwiękowej ale nwm jak będzie w twoim przypadku ( musisz pytać dalej ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 . Ściągnij pliczki poprzedniej wersji steam . Jest mnóstwo filmików na yt . Podmieniasz pliki .

 

2. Może rugalacja w ustawieniach dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z 1 to się nie ma co bawić chociaż co kto lubi.

 

Natomiast sprawa 2 wydaje mi sie łatwa jeżeli problem jest tylko w csie:

 

- możesz wpisać w konsoli "room_type 0"

 

- jeżeli problem będzie się powtarzał co jakiś czas możesz zbindować "bind "END" "room_type 0""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co się bawić z tym, że nie słyszysz nsów. Można powrzucać stare pliki steama, nie pamiętam dokładnie kogo wtedy będziesz słyszeć, ale wiem, że osoby ze steam które grają na oryginalnych plikach cię nie będą słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myśle, że jak w większości "problemów" napisał problem został rozwiązany i "zapomniał" odpisać, że jest okey uważam, że do zamknięcia ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...