Skocz do zawartości
Gość

Sorki :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [J]ack pa[R]ro[W]

 

Wiek: 15 ale ogar

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7

 

Staż w CS-sie: dochodzi 5 lat

 

Steam / NonSteam: Oczywiście że steam

 

Dlaczego TY .!: Dlaczego ja? Hmm, jestem bezkonfliktowym graczem, nie klne (chyba że niekiedy z nerwów) Jak ktoś klnie to pisze "Kultura" ludzie widzą, a najbardziej chce zostać ponieważ, na serwerze jest mało adminów, rozumiem że są wakacje, ale trochę za mało xD i w tym chciałbym pomóc, a wbijają jakieś dzieciaki na czitach i nie ma gry :D A najbardziej chciałbym pomóc w dalszym rozwijaniu sieci :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Cały czas gram u was na serwie, DD2 jak i Cod modzie :) Jeżeli tylko mam czas

 

Kontakt: Steam - Celka

 

 

 

Bardzo przepraszam że bez nabitych 30 godzin, ale postaram się to nadrobić, ale przy czitach się nie da i dlatego napisałem to podanie, jeszcze raz Bardzo Przepraszam, jeżeli to problem to proszę od razu o zamknięcie podania, bo nie chce słuchać niemiłych słów.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie, albo zamknięcie :)

 

Też bardzo przepraszam że tylko mam 3 posty, ale staram się być aktywny na Forum, ale bardziej na serwerze :)

 

Pozdrawiam i życzę miłej gry ! Celka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie było z tobą żadnych problemów ale popraw aktywność na forum i dobij godziny na serwie to będę na tak. Narazie Neutral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.gametracker.com/player/%5BJ%5Dack%20%5BS%5Dpa%5BR%5Dro%5BW%5D/80.72.43.106:27027/

 

To tak ode mnie, aby innym ułatwić

 

Aktualnie masz 700 minut, zaokrąglając.

 

" jestem bezkonfliktowym graczem, nie klne (chyba że niekiedy z nerwów) " - jako administrator musisz być opanowany

 

Jeszcze jeden minusik to wiek. Widuję Cię na serwerze dosyć często, można dać Ci szanse, jestem na tak, dobij godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego na NIE:

 

- nie masz przegranych godzin

 

- rzadko Cię widuje na serwerze

 

- 15 lat i admin, minimum to 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety musisz mieć skończone 16 lat + słaba aktywność na forum jak i w grze.

 


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...