Skocz do zawartości

pomoc .. ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . A więc wsumie chciałbym poruszyć taki taki temat jak już napisałem wyżej czyli "pomoc" na forum , a raczej jej brak . Często widzę gdy wchodzę na SB ze ludzie ze sobą pisza ... no wsumie nic dziwnego tak ? Ale też widzę często ze przychodzi jakiś nowy gracz i prosi o pomoc i mało co jest mu ona udzielona .. podam nawet przykład niestety nie mam ss bo pisze temat na tel ale przyszedł gracz o nicku Squbany i zapytał się co ma zrobić jak wysłał sms'a o premke na cod 400 a gdy wypełnia formularz to wychodzi mu błąd zakupu zobaczyłem to tylko powierzchownie i poszedłem się kąpać gdy przyszedłem zobaczyłem ze nie uzyskał odpowiedzi i napisał to samo drugi raz ... wiem ze tutaj już niektórzy mają relację między sobą i wgl .. Ale ze tak powiem ciężko czasem ruszyć dupe i odpisać ? to jest naprawdę nie miłe jeśli się czeka na odpowiedź a jej się nie dostaje , a wystarczy się wysilic i można uszczęśliwić drugą osobę . Także proszę abyście na to zwrócili uwagę bo to jest żenujące .

 

 

@@ Hmm.. jeśli osoba jest świeża na forum i nie posiada steama myślisz ze od razu pomyśli aby napisać na PW.. ? i Wy czyli kto bo nie rozumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze osoba, która ma problem może napisać na PW,GG czy steam komuś z wyższej i napewno otrzyma pomoc. A jeśli wy widzicie taką osobę to równie dobrze i wy taką osobę możecie odesłać do kogoś z administracji czy też sami napisać do kogoś z wyższej aby zerknął na problem gracza. Czy to takie trudne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...