Skocz do zawartości
Gość

Pomysł dla @H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :] Moja propozycja jest taka , żeby przez dany okres czasu (3-5) dni wszystkie klasy premium były dostępne dla kazdego za darmo. I po upłynięciu tych dni wszystko wróciło by do normy tzn. nikt bez uprawnien nie mógłby używać tej klasy.

 

 

 

 

 

Plusy tej propozycji;

 

 

 

- serwerownia miała by zarobek bo jestem przekonany, że ktoś napewno po przetestowaniu kupiłby klase premium (pomijając fakt że powoli zbliża się 10 i wypłaty rodziców... ;p)

 

 

 

- każdy mógłby spróbować zagrać premką i zobaczyć czy mu się podoba

 

czy nie.

 

 

 

Wiem ,wiem... Zaraz ktoś napisze ''[/color]wszyscy będa grali kapitanami , konspirantami i ninjami i gry nie będzie''.

 

 

 

I szczerze powiedziawszy masz troche racji. Ale pomyśl. On zaczyna spowrotem od nowych lvl. A jeżeli posiada się umięjętności można spokojnie zabić premke. Jaka by nie była :] Więc napewno nie będzie takiej sytuacji że chociaż 1 gracz bez premki nie będzie miał dobrych statów wsród ''samych premek''. Dajmy na to blantos :]

 

 

 

 

 

No to tyle ;p

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Mateusz :]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

// + 10 % za złamanie regulaminu forum - przeczytaj regulamin ! A kolor usuwam // SLODZIAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolor , zielony , czerwony jest dla H@ i moderatorów wiec lepiej to usuń bo dostaniesz 10% .

 

Jestem na nie bo niektórzy zapplacili za Premium i po co ? Jestem na nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, piszesz to bo sam chcesz tak zrobić ja nie widzę z tego korzyści a jak chce ktoś zobaczyć premke to niech ją sobie kupi wkońcu "zbliżają się wypłaty rodziców"

 

 

 

 

 

P.S: usuń kolor czerwony i zielony albo dostaniesz warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem ZA!

 

Pamietam robliliśmy konkursy ale za to musi też być H@ bo nikt z adminów płacić nie bd.

 

Pamietam zrobilismy tak na nowym codzie ludzi bylo masa!!!

 

A gdy kazdy z graczy dostal premke po napisaniu posta na forum to nie dalo sie po prostu wejść na serwer!

 

Premke można na 7dni maxymalnie!

 

Chociaż znam serwery co daja nawet na miesiac a i tak IM SIĘ WRACA KASA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie poniewaz to nie ma sensu to by bylo dobre na otwarciu serwera. A na dodatek pokrzywdeni by byli posiadacze klasy premium. Wielkie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to że wydali 12 zł to dobrze. A inni może nie wiedzą czy dana klasa im się spodoba i chcą każdej po trochu. Oni wydali 12 zł i mają na 1 miesiąc . A teraz będą dostępne na chwile :]

 

 

 

 

 

Yy @hpa Co to ma znaczyć '' Jestem na nie, piszesz to bo sam chcesz tak zrobić ja nie widzę z tego korzyści a jak chce ktoś zobaczyć premke to niech ją sobie kupi wkońcu "zbliżają się wypłaty rodziców"

 

 

 

 

 

Po 1 to jest propozycja , po 2 nie grałbym premką gdyż gram admirałem i chce go wyexpić . Jest lepszy niż wszystkie premki oprócz ninji ... to jest taki szczegół..

 

 

 

Czemu pokrzywdzeni? Oni kupili i mają na miesiąć. Inni mają testowo i tylko na pare dni. To wszystko było w ramach zachęcenia wszystkich do kupienia danej klasy premium :] Zysk jest pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...