Skocz do zawartości
Gość

Skargna na SLP

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 6.08.13r. 13:05

 

Nick admina/gracza, który zawinił: SLP (nie wiem jak dokladnie ten nick sie pisze)

 

Dowody: http://www.disconnect.pl/demos.php?id=1214

 

de_elldorado 06-08-2013 12:44

 

Świadkowie: HLTV

 

Uzasadnienie: Dostalem bana za miny na BS. Jak sama nazwa wskazuje (Bomb side - czyli miejsce, gdzie mozna polozyc pake).

 

Miny byly polozone na gornym pietrze salonu na eldorado (przy drzwiach).

 

Jestem pewny na 200%, ze w tym miejscu gdzie polozylem miny nie mozna klasc paki, wiec dlaczego dostalem bana ?

 

Dodatkowo pisalem 2 razy na U@, ze koles buguje sie na teleporcie i zabija ludzi (admin SLP jednak sobie nic z tego nie robil i zbanowal mnie za miny, ktore byly polozone w prawidlowym miejscu).

 

Prosze sprawdzic na HLTV i zobaczyc gdzie byly polozone miny. Mozna tez sprawdzic jak gracz bugowal sie teleportem i pomimo mojej prosby na U@ nie dostal bana.

 

 

 

 

 

Taka sama sytucja byla juz nie jeden raz, jednak teraz nie odpuszcze.

 

Prosze wyciagnac konsekwencje z zachowania owego admina.

 

 

 

 

 

Za wczesniejszy post przepraszam, pomylilem dzialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety Demka nie da się odtworzyć.

 

Razem z sLp próbowaliśmy niestety Error i wyłącza się Cs.

 

 

 

Z powodu braku dowodów temat do zamknięcia.

 

 

 

 

 

Ps. Po co piszesz skarge jak już ci ban miną.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


//otwieram

 

 

 

Skoro rzecz miała miejsce o 13:05 to demko jest z godziny 12:54. A to już działa. Proszę o rozpatrzenie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widze, ze nagle zaczelo Ci sie otwarzac demko ^^

 

Pewnie Shennowi tez juz dziala, dziwna sprawa ...

 

 

 

Powtarzam jeszcze raz. BS to miejsce, gdzie kladzie sie pake, a nie caly domek ...

 

Dodatkowo pisalem na U@ 2 razy, ze gracz lamie regulaminu bugujac sie na teleporcie i zabija graczy.

 

Twoje tlumaczenie, ze nie byles sam na serverze Cie nie tlumaczy, poniewaz Twoim obowiazkiem jest wylapywanie graczy lamiacych regulamin, a nie granie (zwlaszcza, ze bylo to zglaszane na U@).

 

 

 

 

 

Moze jeszcze pochwalisz sie jak przerzuciles mnie do siebie na kanal (albo ktos, kto z Toba siedzial) i wraz z Sheenem smiales sie, ze sie osmieszylem, bo skarga zostala odrzcuona. Bogu dzieki sa na tej sieci osoby, ktore nie sa stronnicze i dla ktorych jest wazne dobro graczy, a nie znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do demka sa 2 demka z tej mapy 1 nie dzialajace a 2 jest ktore dziala. Co do U@ nikt nie jest doskonaly I mi tez moglo uciec twoje zgloszenie na U@ A ts nie ma nic wspolnego z forum jak i cs. Moim zdaniem miny byly w bs.

 

 

 

 

 

 

 

Nie spamujmy czekamy an wypowiedzi innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A sorki ze tu pisze ale shalerini sam powinien moim zdaniem wyciagnac konkretny moment z demka z hltv ze jest nie winny, tak samo w mojej skardze nie zrobil tego. Jak dla mnie nalleza mu sie za to %% bo to juz 2 skarga bez dowodow ... A jak sie myle to prosze o dodatkowy punkt w regulaminie o tym ze nalezy miec wyciete juz sceny czy cos, zeby mozna bylo szybko ogarnac sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ciezko Wam (tym, ktorzy sie na tym znaja) zobaczyc moment z konkretnej minuty ?

 

Przeciez wszystko jest podane. Pisze o ktorej zostal nalozony ban, wiec jakas minute przed tym polozylem miny (poczatek rundy, w ktorej zostalem zbanowany).

 

 

 

Powtarzam kolejny raz, ze nie znam sie na tym, nie ogarniam takich rzeczy. To jednak nie jest powod do banowania (bo nic nie moge udowodnic).

 

 

 

 

 

Jeszcze odnosnie wypowiedzi Shenna ...

 

Co z tego, ze ban minal ?

 

Wyobraz sobie sytuacje, ze admin wchodzi na server i banuje kazdego na 5 minut (nim wejda na forum, napisza skarge, itd) to czas bana minie, a admin nie zostanie ukarany? No bez przesady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...