Skocz do zawartości
Gość

Podanie hds

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:hds

 

Wiek:18

 

Doświadczenie (w byciu adminem):8-10

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-10

 

Staż w CS-sie:7lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego TY .!: Bo chce pomóc w obowiązkach i pilnować aby nikt nie zakłócał gry . !!

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4-6h

 

Kontakt:GG 7596123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście , że na tak !

 

A tak wgl dawać mu admina i nie srać mi głupotami , że się nie nadaję!

 

Na serwerze cały czas go widze a siedzę od 10 ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wypowiadajcie się o aktywności na serwerze jeśli nawet nie jesteście w stanie dobrze tego sprawdzić... Robicie wszystko na odwal się i takie później są efekty...

 

 

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=hds&Search=Search (prawie 50 h przegranych)

 

 

 

Jestem na TAK, ale na okres próbny, bo musisz poprawić aktywność na forum ;) I odpracuj te 10 % ;) Jednak na FFA brakuje aktywnych adminów i się przydasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe znowu przypominają mi się komentarze, a pro po nowych map, masa komentarzy żeby wgrać awp_indie na serwer, która nomen - omen, jest od zawsze. Nie gracie na FFA, to się nie wypowiadajcie, chyba, że macie jakieś konkrety.

 

Hds'a kojarzę, ogarnięty, micro ma i nawet go używa, myślę, że ten transfer tylko na dobre wpłynie na FFA. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Xce, kolejna Twoja wypowiedź w stylu pierwszej z tego tematu zakończy się warnem. Zachowaj kulturę. Poza tym szczęśliwie nie Ty decydujesz kto jaką posadę dostanie. Wracając do podania. Musisz odpracować 10% to raptem tylko 10 reklam. Jeśli to zrobisz zostaniesz przyjęty. Proponuję również zwiększyć aktywność na forum. Jednak sądzę, że mając już admina będziesz tu często zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, aktywność na forum, zdązy nadrobić ;) a pomoc sie przyda ;)) Tylko te 10% załatw i bedzie git. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Liczę na obecność na serwerze 4-6 h, tak jak napisałeś^^. Ciekawe czy chociaż połowę tego uda Ci się wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...