Skocz do zawartości
Gość

skarga na adminów only dd2

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:4 sierpien 2013 roku

 

Nick admina/gracza, który zawinił:wszyscy admini only dd2

 

Dowody:nie mam dema ze czitowali , ale jest hltv wiec mozna pobrac i obejrzec

 

Świadkowie:niema

 

 

 

Uzasadnienie:Proszę was o ogarnięcie adminów serwera only dd2 oraz o przeszkolenie w jaki sposób można poznać czita , bo oni wogóle nie ogarniaja tego serwera zaczynajac od kultury , a na nieuczciwych graczach kończąc....ileż to można pisać na U@ że ten czit tamten czit i zero odzewu ze strony admina a typy latają na perfidnych aimach , modeluja itp. i jeszcze bezczelnie admin "clanpoland" (czy jakoś tak) piszę mi że ja nic nie pisałem na u@ !!!! no ręce opadaja ważniejsze fragi i rank niż przyjemna uczciwa gra , w ten sposób tracicie ogarniętych graczy (przede wszystkim ze steam ) bo ile można pisać że ktoś lata odpalony a admin banuje kogoś innego za ping !!!!! Mam nadzieje że w jakiś sposób zostanie to ogarnięte , bo naprawde z serwera robi się serwer dla czitów !!!!!!! pozdro 7

 

 

 

A moderator po co zamykał mój poprzedni temat ? wystarczyło napisać że mam się dostosować do wzoru .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrozum Admini nie sa botami, robotami grającymi Counter-Strike 24/7. My Też Mamy Swoje życie.

 

Jeżeli jest ADmin to napewno zareaguje. Każdy Admin jest wykwalifikowany w jakimś stopniu.

 

Jeżeli gracz przezywa, bluźni dostaje bana. Jeżeli może miec Hacki Admin robi mu SS.

 

Jeżeli Admin jest ZAREAGUJE

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

@Edit. Dobrze że zamkną, trzeba było się najpierw dostosować do wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku co to za skarga bez dowodów, to ty składasz więc to ty powinieneś pobrać demko z HLTV i je nam przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mi ktoś piszę u@, że lata czit ja obejrzę typa. Chyba, że wiem, że gra czysto - to nawet nie odpisuje graczowi 'gra czysto'.

 

Chłopaku wyluzuj ;) Jeżeli piszessz u@ to admini to widzą tylko jeżeli 4 gość pisze ci to samo no to ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam jeszcze że to nie wina admin że gracze nie potrafią rozpoznać czita i spamują przez pół godziny że czysty gracz jest odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini napiszcie na say@ "czysty" żeby gracze zgłaszający wiedzieli, że jest z Waszej strony reakcja na ich zgłoszenia. Unikniemy dzięki temu zbędnych skarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...