Skocz do zawartości
VinTrax

Podanie Vintrax

Rekomendowane odpowiedzi

NicK: VinTrax

 

Wiek: 17 lat

 

Doświadczenie: nigdy sam, raz pomagałem przez weekend kumplowi

 

Znajomość AMXX: 4, myśle że jak ktos by mi pomógł to szybko sie naucze ;)

 

Staż w cs-e: 4-5 lat, a na MH 2 lata (także jestem troche już znanym graczem ;D )

 

Steam/ NonSteam: Steam

 

Dlaczego ja?: Jestem aktywnym graczem, staram sie nie brać udzialów w wszelkich konfliktach. Wszelki problemy, naruszenia regulaminu zgłąszam administratorom na U@. Obecnie na wakacjach czesto bywam rano na serwerze, gdy nie ma adminów i względem niektórych "nieczytstych" grczy jestem bezsilny. Prawie zawsze, gdy biorę udział w grze mozna mnie zobaczyć na ts-e ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na wakacjach od 1,5h do 6-7 zależy jakie mam plany danego dnia. W roku szkolnym jest troche trudniej gdyż w domu mnie nie ma zazwyczaj od 6 do 18 także zwykle pojawiam sie w weekendy.

 

Kontakt: Steam, ts, gg (44174386)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grrrrrr dla cb na Tak

 

-miły

 

-pomocny

 

-ogarniety

 

-aktywny forum ,ts,serwer.

 

co tu wiecej mowic na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK :D chociaż twojego steamu chyba nie widziałem :D a przede wszystkim trzeba poprawić aktywność na ts :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NEUTRAL, ze wskazaniem na tak, bo jak dla mnie powinieneś poprawić aktywność na forum. Dodałeś posty dzisiaj, 21.07, a wcześniej w lutym... Popraw tą aktywność. TS nie ma znaczenia, bo widzę, że na serwerze jesteś aktywny i dość długo jesteś z siecią więc w tej kwestii można Ci zaufać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.Powody:

 

-Aktywny na Serwerze

 

-Znam Cię :P

 

-Spełnia wymagania

 

 

 

Te powody powinny wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za spam, ale Magiku jeśli tak, to ja chyba czytać nie umiem :)

 

 

 

Kryteria i wzór podania na admina COD Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełnić następujące kryteria.

 

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum,

 

- Posiadanie mikrofonu,

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze,

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam,

 

- Minimum 16 lat.

 

 

 

Czy tutaj jest mowa o TS ?

 

 

 

 

 

@: Czyli mikro = TS ? Bo jak na mój gust nie bardzo i taki wymóg jest na każdym serwerze. Mikro powinien mieć admin - potrzebne w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słodziaku a do czego mikro? :S Skoro jest tyle TAKów to mam nadzieje że nikt sie nie obrazi :S

 


 

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...