Skocz do zawartości
Gość

Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: V3RSUS

 

Wiek: 22 lata w wrześniu.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Około 2lat na innej serwerowni z małymi przygodami głównie CODmod ale nie mw3

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 Bez rozpisu dem

 

Staż w CS-sie: konto od 2002roku z przerwami po nad dziś

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego TY .!: Ogarniać trzeba ostatnio co raz więcej czitów chodzi o noc / rano po południu wiadomo że mniej ale pomoc zawsze się przyda. Jak i w łąmaniu regulaminów przez graczy oraz wyzywaniu. Częściej wolę zgłaszać na TS3 czity i łamanie regulaminu jak na u@ to chyba przyzwyczajenie.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: koło 2-4h niestety praca mi na to nie pozwala. Ale weekendy dłużej.

 

Kontakt:STEAM: V3RSUS / gg.24702305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt postów mało :S tyle godzin jest do nadrobienia :D aktywność na ts trzeba też poprawić :D ale ja ogólnie jestem na TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm , neutral z przewagą na tak , bynajmniej : Aktywność na forum do poprawy , na servie musisz również trochę nadrobić , zapraszam częściej na TeamSpeaka , ale po za tym widać , że jesteś ogarnięty i masz spore doświadczenie. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral z przewagą na TAK / NIE ?! Co to ma być? Jak patrzę, gdy ktoś coś takiego pisze, to aż żal mi się robi tej osoby. Albo jesteś na Tak , albo na nie, albo Neutral... Niedługo może zacznijcie dawać opinie mniej więcej takie : Neutral i 1/10 (Jedna Dziesiąta) z przewagą na tak !!!

 

 

 

Co to tematu. Nie znam Cię za bardzo, sprawdziłem Twoje posty. Nie wiem jak grasz, nie wiem jak się zachowujesz na serwerze. Mógłbyś zacząć częściej używać znaków interpunkcyjnych, żeby łatwiej było zrozumieć o co chodzi.

 

 

 

Ja jestem Neutralny BEZ PRZEWAGI NA TAK I NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Neutral.Powody:

 

-Aktywność ts3 (+)

 

-Aktywność na Serwerze (-)

 

-Aktywność na forum (-)

 

-Wymagania (+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...