Skocz do zawartości
Gość

Miny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytałem poradniki tutaj gdzie stawiac etc.

 

Ale jestem jeszcze za tym iż Minów nie wolno stawiac w przejsciach.

 

To durnota a ludzie ciągle daja. Admini zresztą też jak ktoś ma pake puknąć jak po drodze jest 5przejsc i w kazdym miny.

 

Jestem za tym by w przejsciach jedno osobowych był zakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Albo mi się wydaje ale chyba jest coś takiego w regulaminie drabiny wentyl to są jedno osobowe więc nie wiem po co ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wiem ze to denerwuje was ale to tak jakby cyber mogl rakiete co 30sec czy cos kazda klasa musi czyms zabic.

 

 

 

 

nie kumasz tematu.

 

Może dla twojej świadomości więcej wchodz do CS'a a potem rób spam.

 

Czytaj to co jest napisane a nie ostatni post.

 

o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heee jeden o chlebie a drugi o niebie :S o rety rety :D Wiadomo w przejściach tego typu zdobywa się najwięcej fragów :D więc wątpię aby to było zakazane ale jak będzie się okażę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wiem ze to denerwuje was ale to tak jakby cyber mogl rakiete co 30sec czy cos kazda klasa musi czyms zabic.

 

 

 

 

ogolem jak masz takie podejscie to jak maja inne klasy zarabiac ? saper to mocna jak i prosta klasa bo sie szybko bije lvl dodatkowo ma w statystykach 40 inta co daje po 30-40 dmg z broni a dodatkowo 3 miny po 100+ dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Slaby pomysl . Jak dlamnie glupoto jest zakaz min na drabinie itp itd. Jesli masz oczy to wystarczy zucic granat i po minach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli zakaże się stawiania min w zwykłych przejściach , to dla mnie klasa z minami nie będzie miała sensu . I tak w wielu miejscach jest już zakazane . Kolejne zakazanie to już nie jest za dobry pomysł . Przez tyle czasu jest dobrze , więc , moim zdaniem niech zostanie tak jak jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam ze obecny regulamin z ptk o minach jest dobry i na prawdę się sprawdza. i na pewno nie bd to zmienione bo to co jest teraz zostało ocenione za sukces! Jeśli h@ wymyślą zmianę to zostaniecie po informowani :)

 

 

 

Zamykam wątek aby nie było spamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...