Skocz do zawartości
Gość

podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sula.

 

Wiek: 16

 

Data rejestracji na forum: 24-06-2013 (malo)

 

Czas spędzony na forum: 2 Dni, 4 Godzin, 26 Minut, 34 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: Duze

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Pewnie ze tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak, permamentnie, ale dałem ss i dostałem ub. :)

 

Dlaczego Ty?: Ponieważ znam się na tym, bez problemu odróżniam czystego gracza od gracza używającego wspomagaczy. Mam admina na dd2 i nie ma ze mną problemow. Nie mam żadnej spiny z graczami. Potrafię się z każdym dogadać.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Jestem tak czesto, jak tylko potrafie byc... Nawet jak gram w cs gdy mnie zabija to zwijam go i ide zobaczyc co ciekawego na multi-head.pl :)

 

Coś od siebie: Pozdrawiam was bardzo serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. przykro mi ale nie znam Cie. na dd2 też cie jeszcze nie widziałem. na ts też nie mieliśmy przyjemności rozmawiać na forum masz trochę za mało czasu według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się wypowiadał w słówka takie jak "tak, nie". Jak byście zauważyli, potrzebujemy kogoś do pomocy, kogoś kto ma czas i jest osobą myślącą. Nie każdy ma tyle czasu, aby siedzieć na forum 24/7.

 

W UnBanTeam są zaledwie dwie osoby (chyba że kogoś pominąłem, a nie należy do grupy). Gracz posiada Admina, więc powinien sobie poradzić z tą rangą.

 

Więc proszę o przyjęcie użytkownika "sula" na dwa tygodnie. Będzie to okres próbny.

 

-----

 

Wiem że nie ja tu decyduję, ale tak będzie najlepiej dla wszystkich, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za tym, co napisał DarkCzechx. Uważam, że sobie poradzi, ale jest stosunkowo nowy na sieci i przydałby się okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...