Skocz do zawartości
Gość

Savi na UbT ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Savi

 

Wiek:14

 

Data rejestracji na forum:25-12-2012, 14:44 PM

 

Czas spędzony na forum:4 Dni, 2 Godzin, 9 Minut, 56 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu:Średnie sprawdzałem ss'y jako admin na paru serwerowniach

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Owszem lecz to tylko bany typu 5 min lub 1 h maksymalnie każde ss'y czyste.Na forum ani jednego bana ani %

 

Dlaczego Ty?:Ponieważ chciałbym pomóc w szybkim sprawdzaniu ss'ów.Mam dosyć bystre oko i myśle że się nadam

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Potrafię spoglądać na forum co 10-15 min.Ostatnio forum mam uruchomione przez większość czasu spędzonego przy komputerze.

 

Coś od siebie:Jestem ogarnięta osobą która posiada kulturę osobistą,bardzo szybko łapię pewne rzeczy do których otrzymam instrukcję lub osobę która mi to wytłumaczy.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Savi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE. Dolaczyles do forum w 2012 i masz tylko czas online 4 dni?? Wiek zostawia duzo do myslenia. Mala aktywnosc na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam małą aktywność na forum gdyż nie ma wątków w którym mógłbym się solidnie wypowiedzieć.Dlatego mam tak mało postów.

 

A na prawdę nie lubię wypowiadać sie np. Podania i tylko napisać Tak Nie Tak Nie gdyż było by to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje Tak . Ale pod jednym warunkiem. Musisz obiecac ze poprawisz swoją aktywnosc na forum.

 

- nie wypowiadaj sie w swoim podaniu masz od tego opcje edytuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...