Skocz do zawartości
ja sie tak nie bawie

Soczqu też sie zgłasza :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Soczeq

 

Wiek: 16

 

Data rejestracji na forum:02-05-2011, 22:25

 

Czas spędzony na forum: 3 Dni, 7 Godzin, 15 Minut, 38 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: Często sobie przeglądałem ssy jeszcze przed otrzymaniem admina na codzie i zawsze werdykt sie zgadzał. Teraz moge już sam decydować o UB.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: 2/3x ssy(czyste) raz kulturka(już troche minęło)

 

Dlaczego Ty?: Często przeglądam wszystkie ssy z każdego serwera. Czasami naprawde szkoda mi się robi, gdy po długim czasie nikt nie może człowiekowi dać UB, a ja się ograniczam tylko do Coda. Sam wiem jakie to męczące, a nowi często zamiast czekać cierpliwie po prostu idą na inny serwer.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: tyle co na ts i cs

 

Coś od siebie: hmm nie wiem co pisać :) Znacie mnie pewnie z tsa i csa, a ci co nieznają mnie, zapraszam na rozmowę. Myślę że znajdziemy wspólny język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" Czasami naprawde szkoda mi się robi, gdy po długim czasie nikt nie może człowiekowi dać , UB, a ja się ograniczam tylko do Coda. " mam wrażenie , że chcesz przez to powiedzieć , że ludzie w UbT zaniedbują swoje obowiązki , co jest absolutną nie prawdą . Staramy się dawać ub , od razu po wstawieniu przez gracza SS`ów . ;)( a czasami jak gracz poczeka troszeczkę dłużej to nic się nie stanie)

 

Jesteś ogarnięty , miły , pomocny , świetnie wywiązujesz się z obowiązków, aczkolwiek jestem neutralny z przewagą na tak . :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NEUTRAL ;) Niepokoi mnie to:

 

 

 

-Data rejestracji na forum:02-05-2011, 22:25

 

-Czas spędzony na forum: 3 Dni, 7 Godzin, 15 Minut, 38 Sekund

 

 

 

Jak na tyle czasu od zarejestrowania strasznie mało bywasz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...