Skocz do zawartości
Gość

DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Po przerwie| Green

 

Godzina, data zdarzenia: przed chwila

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:24869340

 

Uzasadnienie: dostalem bana za ss ktorych nie mam w folderze gosciu ogarnij sie pierw banujesz mego kuzyna ze 3x pozniej mnie kikujesz bo dobrze idzie i dajesz bana bez ss i to steamowi. bylem admem na nie jednym serwie i bana bez ss sie nie daje zwlaszcza steam. prosze o odkrecenie tej sprawy pozatym powod bana ss a nie wstaw screenshot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę admina o wypowiedź w temacie, bo powód w bansie to "ss", a kiedy robi się ss'y automatyczny powód to: "Wstaw screeny na Multi-Head.pl". Czekamy na wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widze ze na razie zero reakcji Dajcie ub chcial bym pograc , nie moja wina ze adma poniosla fantazja a teraz nie spieszy mu sie z zajrzeniem na forum, napiszcie do niego czy jak i dajcie UB skill ucieka Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bede miec te ub czy mam sobie odpuscic przed chwila sheen byl na forum i jakos nie mial ochoty zajrzec do tematu widac jak traktuje sprawe, bany to kazdy potrafi dac, szkoda myslalem ze zabawie troche na waszym serwie ale patrzac na to jak sie podchodzi do gracza to wiele wyjasnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Otóż zrobiłem mu SS lecz go nie zbanowało. Pierwsze co pomyślałem że ma Anticheat więc go kicknąłem. Wchodził natarczywie na server a ja go kickałem. Wkoncu dałem bana o powodzie SS ponieważ chciałem by je wstawił.

 

Jeżeli zrobiłem SS powinieneś je mieć i masz je napewno ponieważ SS robią sie automatycznie.

 

Pozdr Shenn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gram nie od dzis i wiem gdzie sie znajduja ss tak owych nie bylo zadnych podejrzewam ze ja robiles ss czekonowi 3x to i mnie zbanowales przy okazji podajac tylko powod . odbanuj mnie pozniej banuj ile chcesz tylko rob to jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja pomyłka prawdopodobnie ktoś miał nick podobny do Twojego.

 

 

 

Zajrzałem w AMxBans Tak Dałem SS lecz myslałem ze masz anticheat i cie po SS nie zbanowało

 

Proszę o Ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

5xb.png

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...