Skocz do zawartości
Gość

Skarga na StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 24.07, 22:30 i wczesniej (godziny nie pamietam)

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: StaszeQ

 

 

 

Dowody: HLTV

 

 

 

Świadkowie: HLTV

 

 

 

Uzasadnienie:Zaczelo sie od asaulta, gdzie StaszeQ byl karany ;)

 

Zbanowal mnie za miny pod wentylem (jednak one byly obok). Pomyslalem sobie, ze nie bede z tego nic robil, bo dzieciak pewnie chce sie dowartosciowac.

 

Ban minal, wrocilem do gry i wszystko bylo dobrze, az do czasu, gdy owy "admin" znow wszedl.

 

Mialem perk worki i chcialem je najwyczajniej w swiecie postawic, jednak ktos mi wszedl pod kursor i zacielismy. Dodam tylko, ze od razu jak sie zbugowalismy to rozwalilem te worki i wszystko bylo normlanie.

 

Chwile pozniej dostalem znow bana od tego samego admina.

 

Tym razem postanowilem, zeby owy admin poniosl konsekwencje swoich czynow.

 

Pomijam juz fakt, iz banuje tylko tych, ktorych nie lubi. Wczoraj podczas gry na DD2 gracze (m. in. elo elo 5,2,0 i ktos tam jeszcze (nicku nie pamietam) mieli caly czas ping w granicach 150 i dodatkowo skakal na wiekszy (raz na jakis czas).

 

Na pytanie do admina, dlaczego nie zostanie zbanowy otrzymalem odpowiedz: "Ci gracze maja zgode od najwyzszysz (H@) na gre z takim pingiem. Ku zdziwieniu H@ nic o tym nie wiedzial i mowil, ze nic takiego nie ma.

 

 

 

Skoro nie potrafisz normlanie pograc i caly czas sie czepiasz garstki osob to dlaczego masz admina ?

 

Czytales regulamin admina ? Tam jest napisane gdzies, zeby za wszelka cene wywalac graczy, ktorzy Cie bija ?

 

Poczatek regulaminu (czyt. punkt 1) powinien dac Ci wiele do myslenia.

 

 

 

Pamietaj, ze jako admin nie roznisz sie niczym od innych graczy, bo kazdy z nas jest czlowiekiem.

 

Jezeli jednak tego nie mozesz zrozumiec, i masz jakies problemy ze soba (nie masz kolegow, czy cos w tym stylu) i chcesz sie dowartosciowac przez gre to poszukaj sobie takich gier, ktore nie maja kontaktu z innymi ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli składasz skargę to ty powinieneś mieć dowody w postaci demka / ss'ów a najwyraźniej tego tutaj zabrakło.

 

Wyciągnij demko z hltv i je rozpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oj widac ze cs dla ciebie to cale zycie zreszta zauwazylem to jak po banie za miny wszedles na ts i z KUR*AMI wjezdzasz na mnie i cisniesz mi.... Ja na to mialem wyrabane bo uznalem to za zwykly placz. Co do min to byly pod wentylacja bo wyszedlem i prosto w nie wpadlem bez zadnego podskoku czy cos b o gram amadeuszem. A to byl assult upc czy cos ( ten co ma wentylacje z boku a do hostow prowadza schody) A co do workow to zobaczylem zbugowanego kolesia i ciebie obok bo innej osoby nie bylo to co mialem robic ?? Kazzdy by ciebie zbanowal jakby to zobaczyl. nie napisales tej osobie ktora zbugowales sorki czy przepraszam. To mi zostalo tylko ciebie zbanowac! A od poczatku masz do mnie jakis problem widze bo ci zabralem godzine zycia w cs. A co do regulaminu to sie nie boj znam go baaardzo dobrze! Mysle ze tobie sie przyda jak go przeczytasz jeszcze raz. I Regulamin ts tez ciebie obowiazuje wiec go tezx przeczytaj bo za obraze powinienes poleciec na luuugo. Pozdrawiam. Mam nawet ss gdzie widac jak padlem na tej mapie, bo czulem ze bedziesz robil problemy!

 

Postaram sie go znaleźć! ....

 


 

AAA i prosze o pkt za obraze, dlaczego mnie oskarzasz o to ze nie mam kolegow, moze sie czegos nauczysz...

 


 

http://speedy.sh/Pdp5v/2013-07-31-00001.jpg a tu ss malo widac ale mozna sie domyslic ze jest centralnie pod szybem, godzina wszystko sie zgadza wiec za skarge bez dowowdow i nie sluszna tez jakis punkty cos??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I co z tego, ze grasz amadeuszem ?Nie mozesz ta klasa isc na bok ?

 

Co ten SS wql przedstawia ?Zobacz gdzie lezy paczka (tam padles i tam byly miny) ...

 

To, ze cialo lezy dalej nie znaczy, ze tam byly postawione miny, tylko padles tam, gdzie jest paczka !

 

Sam sie tym SS wkopales ^^

 

 

 

Gdybym celowo go zbugowal workiem, to przeciez bym ich nie rozwalal.

 

Na zwykle przepraszam nie mialem czasu, bo od razu polecial ban ...

 

 

 

 

 

Wlasnie tymi tekstami (mialem wyrabane, bo to zwykly placz, masz problem, bo zabralem Ci godzine z zycia, itd.) tylko mnie przekonuje, ze to Ty podchodzisz do zycia z takim podejsciem i ze najzwyczajniej w swiecie masz jakis problem ze soba ;]

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do tego ss StaszeQ Ma racje Mina byla centralnie pod szybem a co do tych workow to kazdemu sie zdarza zle postawic.

 

 

 

 

 

 

 

Moimy zdaniem 1 ban sluszny drugi nie zabardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Okey widze ze pozno jest i juz glowa nie pracuje jak nalezy u ciebie bo piszesz glupoty... Jak mialem spadajac na dol p;ojsc w bok? HAHAHHAHAHA prosze niech ktos to zamknie dopoki nie zalatwisz demka albo niech wypowie sie jakis H@ :D Pozdroo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie mowie, ze spadajac w dół ... Skoczyles na doł i ruszyles sie na bok. Czy to jakies skomplikowane ?

 

Tam gdzie lezy skrzynka padles, a jak na SS widac to nie bylo pod szybem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale slp skad mialem wiedziec ze to nie chcacy jak nic nie pisal tylko sprzedal perk i chyba kupil nastepny, i jeszcze mowi ze nie mial czasu nic napisac!

 


 

prosze cie spadlem centralnie w mine!!! Zrozum to zobacz demkoo o ile jest, i przestan spamowac juz wejdzie h@ i oceni to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No nie, specjalnie zbugowalem sie, zeby zaraz rozwalac worki.

 

Tak tak, kupilem perk ^^ I co jeszcze wymyslisz ?

 

Od kiedy gram nigdy nie kupilem tutaj perku (chyba, ze przez przypadek zamiast expa) ^^

 

Bind na sprzedaz perku mam pod reka, wiec nawet sekunda nie mija i juz perk jest sprzedany, natomiast na napisanie przepraszam nie starczylo mi czasu, poniewaz od razu byl ban.

 

 

 

Pomysl czasem nim bedziesz wypisywal takie brednie ...

 

 

 

 

 

Niby masz 18 lat, a jeszcze nie masz jaj, zeby przyznac sie do bledu ?

 

Musze Cie zmartwic, bo podobno w tym wieku juz Ci nie urosnie ^^

 

 

 

Nie chce zadnych konfliktow, ani nic takiego. Chce sobie w spokoju pograc, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zamykam tą paplaninę. Jak będą dowody to polemizować możemy. Na tą chwilę takich brak. W tym kraju i w naszej sieci również jest zasada domniemania niewinności. Skoro dowody nie zostały dostarczone admin jest czysty.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...