Skocz do zawartości
Gość

Shaman}Ench -Demo.Perfidentne WH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheat`era:Shaman|Ench

 

Godzina, data zdarzenia:08:35 28.07.2013

 

Mapa:De_Dust4ever

 

Link do demka: http://speedy.sh/5kkb8/Shamandemo.rar

 

lub

 

Link do HLTV (od której minuty wchodzi cheater):08:16

 

STEAM_ID/IP cheat`era:

 

#9 Shaman|Ench 31.135.161.13 Nonsteam

 

Uzasadnienie:Widać perfidentne wh gracza..SS-y tego nie zaobserwowały ,ponieważ posiada on program do przerabiania ich...

 

Można na wielu akcjach zauważyć jak gracz strzela zanim wybiegnie przeciwnik...

 

Kieruje myszka po modelu idealnie na wroga...

 

a ta akcja na koniec "zapatrzylem sie na mape" po prostu myślach ,że są za ścianą to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

śmieszny gościu jesteś jest takie coś jak uav i jeśli nie ogarnisz grania a uav to sory + słuchawki pozatym niemożliwe jest chyba przerobienie 5 ssy w 2 minuty bo ssy wklejałem chwile po zrobieniu ale mniejsza oto

 

 

 

+ co do tego twojego normlanie biegnie sie patrzyłem która mapka wygrywa nie widze u siebie zadnej dziwnej akcji oprócz 1 farta ze scouta tyle.

 

 

 

nie zdecyduje admin troche dziwny gościu jestes te twoje teksty nuke co mape na wczesniejszej mialem to kabul chyba był bo dobry item miałem i cisnełem was na tej mapie z której jest demko też zestaw pułka potem time dał mi scouta a ty płakałeś haah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

po 1-program do przerabiania ss przerabia je w ciagu 10 sec. zaraz po ich zrobieniu.

 

Co do twojej gry miales uaV,ale zeby wybiegać z celownikiem na wrogu?

 

Masz rację neich zdecyduje admin jak dla mnie jesteś odpalony i tyle.Nie wierzę w twoją grę.

 

 

 

EDIT@

 

W poprzednim temacie napisales:

 

"DLa tego gościa każdy jest odpalony" to ,że staram sie łapać cheaterów przez demka to jest coś złego?

 

Akurat nie wiedziałem ,że lovovany jest adminem...Czy coś złego zrobiłem?

 

Grał trochę podejrzanie wiec postanowilem zrobic mu demo,lecz twoja gra jest w 100% nieczysta i nie wmawiaj mi,że tak nie jest,bo jest.

 

Co do lovovavo to się myliłem.Ale do ciebie już nie.

 

Więc proszę administrację o uważne obejrzenie demka i zbanowanie gracza Shaman|Ench permanentnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

śmieszny jesteś gdybym miał steama nie było by problemu bo nie mam hajsu na kupienie steama który mi nie jest potrzebny 1 raz słyszę o takich programach ale okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja już to co miałem powiedzieć powiedziałem ,teraz czekam JEDYNIE na głos h@.

 

Jak dla mnie garsz nieczysto wobec innych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie gracz za dużo wie i jest zbyt pewny swojej gry (ogląda się tylko w stronę gdzie są przeciwnicy, a reszty mapy nawet nie sprawdza). Nie jest to idealny materiał, ale ten skan oraz kilka razy nacelowanie na przeciwnika wiele mówi jednak proszę o ocenę kogoś jeszcze, bo nie banuję kiedy nie mam 100 % pewności ;) Dodam, że demko oglądałem 3 razy i na wh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

co do pewności to mam uav czyli radar na którym widzę wroga więc nie wiem jaki problem ssy miałem tyle razy robione ze o matko i to nie tylko na tej serwerowni ale to mniejsza co do gracza natrele to mam demko z dzisiaj jak na wh na assaulcie gra wiec nie wiem czy ktoś kto sam gra odpalony może oczerniać uczciwego gracza co do nie sprawdzania innych terenów mapy UAV pokazuje prawie dokładnie gdzie so wrogowie tylko to trzeba ogarnąc a jesli radar nie pokazuje ze ktos jest np w 2 strone w którą ja biegłem to po co mam tam lecieć nie wiem slodziak czy grasz lub grałes na codzie ale ten radar serio duzo daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Shama nie rób z siebie komika . Dzięki uav celujesz przez sciany prosto na wroga ? Paranoja. Oglądałem demkno i jak dlamnie odpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie , to wh na klawisz. Widać w kilku akcjach jak doskonale widzi przeciwników . Dokładnie wie , że tam ktoś jest ,albo nie ma . Rozumiem , radar , ale to nie wszystko . On nie daje infa w 100 % . ;) Już nie raz spotkałem się , że ten kto gra nie czysto tłumaczy się radarem. :)

 

 

 

Tak więc po kilku wypowiedziach stwierdzam iż grasz nie czysto .

 

Ban dodany .

 

/// close.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...