Skocz do zawartości
Gość

pozdro600 - kick + ban na 30min

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 27.07.2013 - 02:51:01

 

Nick admina/gracza, który zawinił: pozdro600

 

Dowody: jedynie świadkowie

 

Świadkowie: Dominis, Small, Kira, Skuller

 

Uzasadnienie: Wszedłem na dd2 10 min temu, gram, gram. I nagle jakiś gościu napisał na czacie żeby pozdro600 wyrzucił RUCHACZA bo to nie ma sensu (bo nie ma, 125lvl a my po 20-40). pozdro600 napisał że jak ja wyrzuce TYTANY to on wyrzuci RUCHACZA, nie wyrzuciłem i grałem dalej. Nagle KICK, napisałem od razu jak wszedłem coś w stylu 'chyba ty nie dałeś mi kicka - HAHAHAHAH - admin jeszcze lepszy niz morderca'.

 

 

 

Super dostałem kick'a, bo adminowi nie przypasowała rozgrywka + ban na 30 min z powodem (nie bedziesz mi takich słow pisał na @u) - nic mu nie pisałem na @u - po za tym zeby wyrzucił ten perk - nie obraziłem go w żaden sposób.

 

 

 

PS. Teraz pozdro600 gra z ludzmi po 20lvl i nabija sobie EMP albo NUKE ;)

 

PS2. Świetna kadra na tym MH się zrobiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

oj don napisales mi dokladnie cytujac "wypierdol tego ruchacza" a ja nie pozwole zebys pisal cos takiego na [email protected] ze mam taki lvl to moja sprawa gram to mam lvl ty nie grasz to nie masz lvl

 

kick dotyczyl tego ze nie dostales bana tylko kto inny bo wlazl ktos na serwer i nr w amx sie podmienily ale tamta osobe odrazu od banowalem doslownie 5sek i ty dostales a myslalem ze ban cie nic kick dlatego cie kickolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1.) Poćwicz nad składnią i interpunkcją (masz skopiuj sobie pare przecinków , , , , , , , , , ).

 

2.) Ojej, ile ty masz lat że nie pozwolisz sobie na jeden wulgaryzm.

 

3.) Sam mówiłeś mi że jak ja wyrzuce to Ty również to zrobisz.

 

4.) Nie 'pierdziel z tym kickiem, jakoś nigdy tak się nie zdarzyło - kick bo kogoś zbanowałeś? - proszę Cię...

 

 

 

SUPER ADMIN <3 <3 <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1.Często zapominam na klawie wcisnąć ten ,

 

2.Nie ile ja mam lat tylko ty że tylko potrafisz wulgaryzmem ,nie potrafisz np napisać wrzuć ruchacza

 

3.nie mówiłem tak don:wyrzuć ruchacza pozdro: za tytany don:cos tam nie pamietam.Chodziło mi oto że jak sie wymienisz nie wyrzucisz -.- czytaj z zrozumieniem.

 

4.zbanowalem kolego s..... nie pamietam nicku ale odrazu dostal ub , bo jego nr z twojim sie zamienił.

 

psss: złóż podanie d0n jak tak chcesz adminować tylko nie wiem czy admin może co 2 słowo ku*** ch**** tak do kolegów mów ja sobie nie rzecze oraz zapewne inni gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1.) HAHAHAHAHHAA, najlepsze wytłumaczenie EVAA!

 

2.) Nie zrozumiałeś, mniejsza. Zgorszyłem Cię tym jednym słowem, tak mi przykro :<

 

3.) Wyrzuć ruchacza - NIE, wyrzucę jak ty wyrzucisz tytany

 

4.) AGAIN - Nie 'pierdziel z tym kickiem, jakoś nigdy tak się nie zdarzyło - kick bo kogoś zbanowałeś? - proszę Cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

3.moja wersia jest prawdziwa moza sprawdzic w logach.

 

1.Ciesze sie

 

2.przykro, sobie nie życze takich takich tekscikow ani na u@,czacie

 

4.tak zbanowalem bo nr sie przestawily a nie zauwazylem ze nie tobie dalo bana tylko jemu dopiero w consoli zobaczylem , dostal kolega ub a ty bana(Skuller) jego nick

 

ps pewnie piszesz ta skarge bo nie mozesz wytrzymac 30min od csa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1.) Przemilczę

 

2.) Nie życzę sobie - a ja sobie nie życzę adminów którzy nie potrafią się wysłowic na forum.

 

3.) No to sprawdź

 

4.) Już rozumiem, jakbyś potrafił się wysłowić zrozumiałbym za pierwszym razem - ale nie potrafisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1.ok

 

2.twoj problem ja potrawie ale nie ty decydujesz (napisz podanie zobaczymy)

 

3.nie mam dostepu tylko h@

 

4.brawo brawo

 

5.

 

Szczegóły bana

 

Nick d0n

 

Adres IP Ukryty

 

Typ Bana SteamID lub IP

 

Powód Bana Obraza admina(mordercy)

 

Wykonano 27.07.2013 - 02:07:21

 

Wygasa 27.07.2013 - 02:37:21 (już wygasł)

 

Zbanowny przez pozdro 600

 

Zbanowany na Multi-Head.pl [COD MOD RESET LVL !!] @ disCONNECT.pl (cs_italy)

 

Wszystkie wygasłe bany 0

 

to jest ban wczesniejszy napisales "o kolejny admin jak ten debilny idota morderca" wiec co sie dziwisz ze 2 dostales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

widzisz wyszlo na jaw twoje slownictwo wiec czemu sie dziwisz ze dostales bana ?

 

jak dla mnie mozna close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No pozdrawiam, naucz się pisać ;) Tak, wszystko wyszło na jaw! - dziewczyna mnie rzuci, bo zobaczy jakim jestem chamem i prostakiem :CC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiecie do czego służy funkcja edycji ? Spam, Spam i jeszcze raz Spam ! Następnym razem wlepię po warnie ! Jak chcecie sobie pogadać, to zaproście się na steamie ! d0n tak trudno zrobić screena/wrzucić demko - cokolwiek ? Nie masz żadnych dowodów więc zamykam, żebyście znowu nie zaczęli spamować. A jeśli h@ będzie mieć czas i ochotę, to wyciągnie logi i oceni sytuację jednak to Ty powinieneś mieć dowody, bo jakoś nie widzę żeby świadkowie wypowiedzieli się w temacie.

 

 

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...