Skocz do zawartości
Gość

Tak dalej być nie może...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam mam już dość błędów popełnianych przez admina pozdro600.

 

Zmienia mapy pod pretekstem pingowania i lagowania innych graczy(jakos nikt sie nie skarzyl)jestem przekonany,ze mapy nie ogarnial wiec postanowil sb zmienic...

 

 

 

Kolejnymmincydentem było jak jakis gracz na inferno napisał ma wh.

 

Admin pozdro odpisał mu "To ,że cie zabil to znaczy,ze ma wh?"

 

Chyba obowiazkiem admina jest sprawdzanie podejrzanych graczy a przez 3 mapy nie widziałem go ani 1 na spect poprostu gral sb w najlepsze...

 

 

 

To nie jest pierwsza skarga na niego więc prosze o zachowanie s komentarzy typu "jest nowy" "kazdy popelnia bledy"

 

 

 

Z góry dziekuje mam nadzieje ,ze teraz admin zostanie ukarany lub niech h@ zaprowadzi go do pozradku,ponieważ jak pisalem jest na niego duzoo skarg...

 

EDIT@

 

Dowody:Zapytajcie graczy jak sprawuje się na serwie...

 

 

 

//+10 % - BRAK WZORU i brak dowodów / SLODZIAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale to wiadome.... BEdziecie go kryc skoro wiecie ,ze to prawda? Moze h@ jako jedyny csie wypowie w sposób rzeczowy.

 

P.S:Dowody to swiadkowie czyli gracze popytajcie a zajdziecie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Podtrzymuje wypowiedz SadoS"a. Bez dowodów to ty nic nie zdziałasz. Najlepiej zrób demko lub ss to może wtedy coś wypali.

 

 

 

Edit: Myślisz że my będziemy spędzali na serwerze po 10h aby spytać się graczy jak sprawóje się admin? Jesteś trochę nie kompetentny. Składasz skargę to powinieneś mieć jakieś dowody na to że admin lekceważy swoje obowiązki tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra daje sobie spokój wiecie ,że to nie wymyślone gracze moga potwierdzic ,ale wam sie poprostu nie chce robic nic w tej sprawie zamknijcie i ja sie juz na forum nie udzielam robcie co chcecie.

 

EDIT@ czekam na glos h@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ehhh Znasz zasady skargi chyba tak ? Skarga bez dowodow jest zamykana tak? Wiec poco takie piszesz z tego co pamietam to zadna twoja skarga nie miala dowodow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tresh dobrze ale nawet nie dales nickow tych graczy to po 1, po 2 najlepiej zrobic demko- ss'y, i nikt tu go nie kryje (poniewaz moglo stac sie tak jak mowisz) a mysle ze ty powinienes znac zasady skladania skarg ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

juz wam pisze jak bylo naprawde.blantos wbil nuke i wlazła mapka valentina czy jakoś tak i dostalem lekki spam zmien mapke lagi mam itd to mowie robie glosowanie bo innym laguje a blantos i tresh pisza mi blantos:mi nie laguje tresh: tobie laguje to odrazu zmieniasz chyba pod siebie bym nie zmienial i zmienilem na inferno bodajże i blantos znow nuke wbijl i wlazla mapka de_nuke_2009 chyba taka jak nuke tylko wiece waży to zmienilem na dusta bo byly 3 osoby na serwie wiadomo kazdy sciagał ja a ona duzo waży potem znow na duscie blantos wbil nuke i wskoczyła ta mapka z vipem nie pamietam nazwy ale tylko 10 osob moglo grac to zrobilem vote czy zmienic chcieli zrobilem vote na mapki i wypadlo kabul i tyle na mapki.Tresh po 2 to nie bylo do ciebie z tym jak kazdy cie zabije tylko do choc chac cos takiego bo spamil mi na u@ kazdego typa co go zabil bo sprawdzalem ze ma wh wiec mu napisalem ze nie kazdy kto cie zabil ma wh np pisal blantos a blantos nie ma wh stalych graczy wypisywal wiec poco mialem wchodzic na specta potem on do mnie pisal ze mam wejsc na specta i ich po banować ale niby poco miałem wchodzic jak stali gracze grali co wh nie posiadaja.Tresh jak nie pasuje ci jak adminuje złóż podanie i sprawdzimy jak ty strasznie umiesz adminować bo ty tobie nic nie pasuje oraz każdy robisz byle jaki spam na u@ ale już nawet na to uwagi nie zwracam piszesz jakieś glupoty.

 

tyle od emnie pozdrawiam pozdro ;DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sory że się mieszam, ale Pozdro, czy mógłbyś stawiać "." i ","? Ułatwiło by to czytanie tekstu. Ponadto: To że ktoś już gra jakiś czas na serwerze, to oznacza że już nie może się odpalić? Jeśli ktoś ci pisze, ze ktoś gra nie czysto, twoim obowiązkiem jest to sprawdzić. Nieważne czy delikwent ma 1h przegraną na serwerze czy 100h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wiem grabarz ale jak mial juz robione 20 razy ss oraz demka sprawdzane ?

 

potem i tak wbilem na specta bo ktos wlazl a to okazal sie aimbot kazdego po koleji sprawdzilem i nic nie mieli sorry ze nie pisalem , . ale na szybko pisalem bo lece jak cos jak bede to poprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No więc zamykam z powodu braku dowodów, braku wzoru i "braku" wypisanych świadków. Jest tyle możliwości żeby dodać dowody. Screeny, demka, HLTV itd. , a Ty nie możesz dodać nic z tych rzeczy ?

 

Wzór skargi:

 

 

 

Data i godzina:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego.

 

 

 

Widzisz, to co jest napisane na dole ?

 

 

 

Jak h@ będzie chciał się wypowiedzieć, to sobie otworzy.

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...