Skocz do zawartości
Gość

Skarga na SQN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 13:25, 24.07

 

Nick admina/gracza, który zawinił: SQN

 

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: SQN

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'spam na u@'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1256897594'

 

[AMXBans] Twoje IP: '83.22.49.2'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie: Ludzie,ktorzy grali (zadnego z nickow nie pamietam)

 

Uzasadnienie: Podczas gry na asault jeden z graczy TT wyszedl i postawil centry tak, ze w zaden sposob nie mozna bylo wejsc i wyjsc z hostami (nie wazne czy brama czy drzwiami). Nagle ktos zaczal pisac, ze mozna wyjsc drzewami, co bylo kompletna bzdura, bo centry gun rowniez tam siegal, wiec napisalem na U@ : "tylem jak bd szedl to i tak dostanies z centy" za co dostalem bana od SQN za spam na U@. Zadnego ostrzezenia, nic nie powiedzial, ze mam nie pisac tylko od razu wlepil bana.

 

SQN'a znam ze wczesniejszej sieci, tam go karalem i tutaj juz na poczatku probuje sie mscic.

 

Poczekam, az ban zejdzie, bo nie jest niewiadomo jaki dlugi, ale na przyszlosc prosze, aby takich banow nie bylo, bo sa one bezsensowne.

 

 

 

 

 

Prosze o jakies ostrzezenie dla SQN, bo wiadomo, ze utrata adma to za duzo :)

 

Dodatkowo nie zycze sobie tekstow, ze jestem cheaterem i mialem perma na innej serverowni, bo nie ma w tym ziarnka prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no wiec tak, to ze kojarze ciebie z innej sieci nie ma tu nic do rzeczy, na u@ pisales do mnie prywatne rzeczy od poczatku mapy, jak gosc postawil sentry napisalem ze jest w zlym miejscu, ty nadal spamiles, prosze h@ o sprawdzenie konsoli :)

 

a po 2 zaczynajac gre n serwerze masz obowiazek zapoznac sie z regulaminem serwera :)

 

 

 

jedyne co moge sobie zarzucic to to ze zamiast 5m dalem 30minut bana, lecz naprawde denerwuje jak ktos spami na u@, co do tego jak pisalem do ciebie ze jestes odpal - pisalem tak jak ty do mnie, gracz-gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spam to dla Ciebie 1 wypowiedz ?

 

Moze czas najwyzszy skorzystac z google i troche poczytac ?

 

Odnosnie pisania na U@ to nie miales nic przeciwko, a wrecz sam to nakrecales zaczynajac do mnie pisac ^^

 

I dlaczego najpierw nie napisales, ze cos jest nie tak tylko od razu ban ?

 

Centry byl w zlym miejscu i nie bylo od razu bana tylko ostrzezenie.

 

Jak to wytlumaczysz ? To, ze ktos ma wiekszy lvl, premke czy cos to znaczy, ze ma immunited ?

 

 

 

Ja pisalem do Ciebie odpal ? Przeciez Ty bez premki bys nikogo nie ubil ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

panie shelleri spamiles u@ jak szalony pytales sqn o to tamto chyba caly czat byl o twojich pytaniach nie zwiazanych z serwer wiec jak dla mnie ban sluszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to czy bym kogos zabil czy nie to jest moja sprawa, moze masz racje i jestem slaby dlatego gram premkami, nie zaprzeczam, sa lepsi ode mnie. ale skarga dotyczy bana za spam na u@ wiec nie "spamuj" w swojej skardze. a po 2 masz racje pisalem do ciebie na u@ xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...