Skocz do zawartości
Gość

ODpal i tyle pff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheat`era:Jeden

 

Godzina, data zdarzenia:

 

Mapa:De_Dust2

 

Link do demka:Demka nie mam :(

 

lub

 

Link do HLTV (od której minuty wchodzi cheater):Jakoś 03:40 coś takiego 24.07.2013

 

STEAM_ID/IP cheat`era:#9 Jeden STEAM_0:0:42634873 87.207.142.177 Steam ZmienneIP

 

Uzasadnienie:Nie potarfie wam powiedziec co on ma poprostu gra nieczysto dostal ss-a 1 i to wiedzial ,ze admin jest na serwie offnal wstawil kiedy admin wyszedl on nadal zaczal cheatowac...

 

NAwet gracz na serwerze pisal ,ze ma wh bo widzi jak gra bo sam ma wh...

 

tak wiec nwm co on ma ale ma nie potrafie wam tego udowodnic i tyle.

 

ZObaczcie HLTV on napewno cos ma... celuje juz zza sciane np. sytuacja na gali przekeirowal bron i nagle glowa przeciwnika na jego celowniku tak bylo notorycznie to jest odpal!

 

 

 

EDIT@

 

mało tego tu sa jego ss-y:

 

http://www.speedyshare.com/5Naw8/cstrike-polish.rar

 

Z których 5 widać 1 :/

 

 

 

mam tez co sadzili o nik gracze ktorzy grali tej nocy ...

 

 

 

 

 

Jason Statham : Lol Jeden Aimbot hahahaha

 

 

 

Revizon connected

 

Revizon is joining the Counter-Terrorist force

 

Wpisz w say /vip zeby dowiedziec sie co oferuje

 

u F o | Bu.0m! connected

 

u F o | Bu.0m! is joining the Terrorist force

 

T1M3 : jeden aim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Jak wstane to się wypowiem płaczku. ;d

 

 

 

 

Nie ma co sie wypowiadac ja wiem ,ze ty cos masz garz na wh patrzysz gdzie wrogowie i wylaczasz lb masz anty ss-a co jest mozliwe ,ale administracja zdecyduje zapedne hltv oleja ale ja wiem swoje i gracze tez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak sie sklada ze mialem juz go banowac, ale skarga to prosze, macie demko :)

 

http://speedy.sh/VCtzw/nazwa-1307240319-de-dust2.dem.zip

 

 

 

OPIS:

 

2:10 - paka B rozglada sie, trup brama, trup brama, przciwnik wchodzi w okno, no i on zaglada okno.

 

6:45 - smoke ja osobiscie tam nic nie widzialem, moze jestem slepy, ale watpie... a on? w banie. ; o

 

7:40 - wraca na respa gdzie jest przeciwnik, wychyla, celownik na niego, lecz nie udaje mu sie go zabic.

 

9.37 - zatrzymal sie i celowal przed tym jak przeciwnik ktory szedl po cichu sie wychylal.

 

10:27 - wie że tam jest - ok, wczesniej przeciwnik rzucił flesha, ale żeby tak dokladnie wiedziec ze przed wyjsciem idzie po modelu?

 

11:33 - wie ze za brama przeciwnik, nie wychodzi, czeka az kolega z teamu wyjdzie, kolega wychodzi ubija przeciwnika a za nim on ktory wie ze na zielonych jest typ.

 

 

 

Prosze dokladnie zobaczyc, dla mnie ma wh, moze sie myle, dlatego daje wam to do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie Sula nie mylisz sie to jest zwykly odpal!!!!

 

Mial robione ss-y w nocy ,ale tak jak ja mowilem wlaczal wh patrzyl gdzie wrogowie wylaczal...dopiero jak ty poszlas gral juz z wh... perfidnie...

 

Ale ja moge sobie psiac na forum i kazdy olewa jako spam....

 

Boteq maz racje to jest odpal!

 

Myśle ,że h@ nie bedzie sie ddlugo zastanawiac co z nim zrobic jak na mnie to wszystko...

 

P.S:co do demka świetna robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak wrócę, to zobaczę demko, ale znowu admini DD2 go banują, a on jest czysty... Sprawdzaliśmy go już tyle razy, że szkoda gadać.

 

 

 

@: będę po 16 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

on jest czysty?prosze cie masz demko on w nocy przez sciany namierzal banki to ,ze w dzien jest pelno admow i siedzi cicho ,a w nocy nikogo z admow nie ma (evvive jeszcze pilnowala potrzadku a teraz to..)

 

SLODZIAK uwierz nam on ma wh!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

tresh spokojnie widziałeś co napisał ? "Jak wrócę, to zobaczę demko" Więc cierpliwie czekaj on obejrzy demko i wypowie się.

 

 

 

A teraz przestań Ty pisać i ja przestaje bo robimy nie potrzebny spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra sory ,ale nie wytrzymuje keidy taki koles biega po serwie na odpale i nikt nic z nim nie robi..mimo wszystko asmz racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie odpalony nie ma innej możliwość te akcje same za siebie mówią.

 

Zwłaszcza ta ostatnia akcja widać jak sie zachowuje i jeździe po modelu bo wie że ktoś tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

2:10 - paka B rozglada sie, trup brama, trup brama, przciwnik wchodzi w okno, no i on zaglada okno. Normalnie w grze było go słychać .

 

6:45 - smoke ja osobiscie tam nic nie widzialem, moze jestem slepy, ale watpie... a on? w banie. ; o To Ty ślepy jesteś.

 

7:40 - wraca na respa gdzie jest przeciwnik, wychyla, celownik na niego, lecz nie udaje mu sie go zabic. Nikogo z teamu nie było na anarchii,środek,gala to było wręcz oczywiste, że plecy nam zrobią.

 

9.37 - zatrzymal sie i celowal przed tym jak przeciwnik ktory szedl po cichu sie wychylal.Spray....

 

10:27 - wie że tam jest - ok, wczesniej przeciwnik rzucił flesha, ale żeby tak dokladnie wiedziec ze przed wyjsciem idzie po modelu? najpierw próbuje patrzeć resp/środek potem odrazu gala. Chyba że wbijam na pełnej to odrazu gala.

 

11:33 - wie ze za brama przeciwnik, nie wychodzi, czeka az kolega z teamu wyjdzie, kolega wychodzi ubija przeciwnika a za nim on ktory wie ze na zielonych jest typ.Jak bym próbował wyjść przed typem to byśmy się zablokowali, także jak koleś zabił typa za bramą to nikogo na naszym respie nie mogło być bo odrazu by padł.Więc odrazu patrze te głowne kampu.

 

 

 

//zakaz pisania czerwonym kolorem. Zmień to. Masz czas do godz 20.00 /Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie widzę tutaj WH. Widzę zaś oglądając demko, że coś jest nie tak. Poświęciłem swój czas i obejrzałem kilka rund na prędkości odtwarzania 1/4. I co ciekawego zaobserwowałem. Jeden celuje obok przeciwnika, oddaje strzał, tamten zostaje trafiony w głowę i dopiero wtedy celownik wędruje idealnie po najprostszej linii na głowę rywala. Jak dla mnie jesteś odpalony. Nie wierzę, że ktoś ma skuteczność strzałów w głowę ponad 60%. Wg psychostatów jest to niemalże 65%. Czyli na dziesięć strzałów 6-7 ląduje na głowie przeciwnika (dla słabszych z matematyki). Już mieliśmy jednego takiego gracza tyle, że tamten zdrowo przesadził mając ponad 80% HS`ów. Zostajesz w tej chwili zbanowany permanentnie.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...