Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina:23:28

 

Nick admina/gracza, który zawinił:sreberko

 

Dowody:Regulamin?

 

Świadkowie:Osoby grające w tym momencie na serwerze

 

Uzasadnienie:Dostałem bana na godzinę za kulturę,po pierwsze nie obraziłem nikogo, użyłem jedynie w sposób ironiczny przekleństwa a po drugie w regulaminie dd2 nie ma nic na temat banów za przeklinanie, więc ban bez podstaw. Ps. rzucają tymi banami za kulturę jakby tu serwer wydziału filologii polskiej jakiegoś uniwersytetu był i to aż na godzinę, rozumiem 5 góra 10 minut ale godzina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc na serwie co chwilka przeklinałeś używałeś nietypowych słów bana dostałeś za kulturę i to był ban słuszny więc nie wiem po co ta skarga żebyś nie używał wulgaryzmów to by tego nie było to tyle na ten temat dzięki za skargę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja używałem nietypowych słów? A co wg szanownego pana admina uznane jest za nietypowe słowa? I wspomnę, że na serwerze byłem może z 2 minuty, byłbym wdzięczny gdybyś rozwinął co ja takiego powiedziałem. Bany to chyba powinny być za to, że regulamin się łamie a ja nie zauważyłem żebym w którymś miejscu go złamał. Ps. używaj przecinków, trudno Cie zrozumieć,

 


 

I właśnie tutaj ujawniła się kultura admina, był na forum, przeglądał moją odpowiedź i nie raczył odpowiedzieć, kto tu powinien dostać bana za kulturę? A dodam, że użyłem przekleństwa jeden raz, nie wiem gdzie admin widział to "co chwilkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...