Skocz do zawartości
Gość

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

To już moja kolejna propozycja ale jak patrze na to to wytrzymać nie mogę:

 

1-Resp 30 sec a nie cała runda

 

2-Cele a nie bieganie za fragami!

 

3-Rundę można by skrócić do 2 minut

 

4-A i dać czas na kupno a nie że runda sie zaczyna i od razu gramy.Chociaz pięć sekund na kupienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1 OK

 

2 OK

 

3 Myślę, że optymalnie 2:30 by mogło być o 40 sec więcej niż esl.

 

4 OK, ale 2-3 s nie 5, ponieważ uważam, że to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No ważniejsze cele tylko biegają za fragami i kick ani bana nie dostaną -,-

 

A wszystko chodzi mi o ONLY DD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Runda dwie minuty?!

 

Stary.. Są gracze (JA), którzy nie padają po 30 sekundach i mają trochę więcej do roboty niż czekanie na koniec rundy. Według mnie jest dobrze z tym czasem. A co do tego czasu na początku rundy to chodzi Ci o freeze time, ale to również jest zbędne. Niektórzy gracze (ZNOWU JA) czasem obierają taktykę rashowania i wolą szybko podbiec do przeciwnika a nie czekać aż on wyjdzie.

 

Pozostałe punkty niezrozumiałe dla mnie, ponieważ to normalna sprawa, gdy widzę kogoś kto siedzi na respie a czas już grubo zleciał to kick. Cele to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Runda dwie minuty?!

 

Stary.. Są gracze (JA), którzy nie padają po 30 sekundach i mają trochę więcej do roboty niż czekanie na koniec rundy. Według mnie jest dobrze z tym czasem. A co do tego czasu na początku rundy to chodzi Ci o freeze time, ale to również jest zbędne. Niektórzy gracze (ZNOWU JA) czasem obierają taktykę rashowania i wolą szybko podbiec do przeciwnika a nie czekać aż on wyjdzie.

 

Pozostałe punkty niezrozumiałe dla mnie, ponieważ to normalna sprawa, gdy widzę kogoś kto siedzi na respie a czas już grubo zleciał to kick. Cele to samo.

 

 

 

 

Popieram zdanie kolegi, mam dokładne takie same zdanie, ponieważ sam mam podobną taktykę do kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No widzę właśnie jaki kick dzisiaj to samo 2v2 paka podłożona i typy kampią przed dlugą i u sb na respie i nic za to nie maja no to dobrze się to sprawuje -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

No widzę właśnie jaki kick dzisiaj to samo 2v2 paka podłożona i typy kampią przed dlugą i u sb na respie i nic za to nie maja no to dobrze się to sprawuje -,-

 

 

 

 

Jaśnie pan myśli chyba, że admin jest na serwerze 24 godziny na dobę i nie ma życia.

 

Nie odpisuj bo tylko spam robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

2- no to chyba wiadomo, że powinno tak być.

 

3- tak jak jest jest dobrze.

 

4- dobry pomysł, 3-4 sekundy można dać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie zbędne.

 

Po co 3-4 sekundy, jak wystarczy wcisnąć klawisz F1 ?

 

Nie wiem co wy kupujecie, ale chyba używacie do tego 200 klawiszy -.-. Owszem, czasem trzeba coś kupić innego i w ogóle, ale nie zajmuje to wcale 15 sekund, by na to czasu nie było :)

 

Co do rundy, niech zostanie tak, jak jest:)

 

Na temat reszty się nie wypowiadam, bo nie trzeba się wypowiadać na ten temat, bo koledzy wyżej już powiedzieli wszystko co potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...