Skocz do zawartości
Gość

staszeq..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 16.15 mniej więcej

 

Nick Admina / gracza, ktory zawinił:StaszeQ chyba tak to było

 

Dowody: Świadkowie:myślę że kilka osób ktore dostały bana

 

Uzasadnienie:Więc tak admin staszeq to jakiś żarcik chyba lata gościu na aimie ten mu daje bana za txt na 30 minut pisać mu na u@ to ma w dupencji za przeproszeniem i nie czyta chyba nawet 0 adminów na serwie a jak wejdzie taki mongoł to jeszcze bardziej namiesza niż pomoże to jest śmieszne albo te jego bany za skany to jakaś żenada strzelamy się z gościem walnełem po drzwiach i go zabiłem i spruta proszę o ukaranie admina żeby sie ogarnął bo z tego co patrze to odpaleńcy dalej biegaja

 

 

 

 

 

//Brak dowdów +10% /xDoGeK

 

 

 

// +10 % za obrazę admina. / SLODZIAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim skromnym zdaniem moglo to byc tak ze staszeq zobazyl ze ow delikwent siedzi na txt i dal mu bana a nie zauwazyl U@.

 

 

 

 

 

My Nie jestesmy doskonali jezeli uwazasz ze byl bys lepszy od nas zapraszam do zlozenia podania i udowodnienia.

 

 

 

i radzil bym opanowac troche slownictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze przeczytaj regulamin bo widze ze go nie znasz!!! Nic na u @ nie widzialem bo mozliwe ze bylem na spect a na spect pewnie wyszedlem na face albo forum, A i prosze o dodatkowe % za obraze w moim kierunku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Stachu co do wychodzenia na fejsa czy forum , ta kwestia była poruszana kilka razy . Jeśli siedzisz na fejsie to nie siedz w grze. Co do skargi , jak wrócę z pracy to obejrze demko z hltv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nie siedziałeś na fejsie gościu bo grałeś a jak u@ nie widziałęs to troche dziwne spama nie zobaczyć ale okej trzym tak dalej a na admina nie chce mi sie steama kupywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wez na wstrzymanie koles, i nie spamuj bezsensownymi postami, bo to niepotrzebne. Napiorek napisal ze se wypowie jak wroci, wiec nie rozumiem po co sie wypowiadasz... A skoro mowisz ze gralem to mozliwe ze moglem nie zobaczyc raz u@ ale spam zobaczylbym wiec chetnie sam spojrze na demko ale nie mam czasu, wiec poczekam co powie napiorek i tobie radze zrob to samo i juz nic nie pisz bo za spam mozesz dostac kolejne %%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...