Skocz do zawartości
Gość

Propozycja na radio w stronie głownej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam,

 

 

 

mam taką propozycję, otóż:

 

 

 

pomyślałem sobie, że mogłoby być na stronie głównej jakieś radio np. z muzyką klubową, co wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja jestem na nie poniewaz nie kazdemu chce sie sluchac radia a wylacznie go co zmiane strony jest denerwujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

ja jestem na nie poniewaz nie kazdemu chce sie sluchac radia a wylacznie go co zmiane strony jest denerwujace

 

 

 

 

dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm, radio można będzie zrobić pod oddzielny link...

 

Jednak jestem na nie. Wiąże się z to kosztem, i wątpię że ktoś miałby czas, aby się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Radio mozna ustawic tak, zeby wlaczalo sie dopiero jak uztykownik wcisnie "play". Poza tym jest to bardzo dobra reklama serwerowni, wiec jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Radio już było, jednak ogólnie ludzie narzekali. Druga strona medalu to publiczne udostępnianie treści komercyjnych. To może doprowadzić do kolizji z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ogromne nie. Nie każdy akurat lubi ten typ muzyki, zazwyczaj jest to denerwujące i po prostu zbyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do muzyki to o gustach się nie dyskutuje jak to się mówi. A teraz co do radia to bardzo wątpliwe, żeby ktoś wchodził akurat na multi-head.pl, żeby posłuchać muzyki. To jest strona serwerowni tutaj wchodzisz omówić problem ssy bany admini itd itp ewentualnie wejść raz na jakiś czas popisać z kimś w temacie czy w SB.

 

 

 

Krótko uważam, że to ZBĘDNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam! ja mam małe pytanko... nie wiem gdzie moge je zadać, mianowicie chodzi mi o tytul RS 7 CT z serwera aim/awp strasznie fajny ale nie moge zlokalizować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Było i nie ma :D moim zdaniem nie potrzebne jak tak bardzo chcesz muzyki to odpal sobie drugą karte i wpisz sobie jakieś radio i włącz sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli miałby być oddzielny przycisk PLAY do tego, to dlaczego nie ;) Bo wtedy nikomu to nie przeszkadza, a jak ktoś chce, to sobie odpali ;) I oczywiście jeśli to nie zwolni pracy forum. Jeśli chodzi o sprawy prawne, to jeśli radio ma podpisaną umowę z ZAiKS'em i zgodzi się współpracować, to jest to legalne, ale głowy za to nie dam (zawsze o tym można poczytać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Słodziak takie RMF FM ma umowy a jednak jak chcesz je publicznie odtwarzać w jakimś sklepie musisz za to zapłacić. Chyba, że coś się pozmieniało. Ale jak znam ten kraj to ludziom na rękę się nie idzie i każdy grosz z kieszeni jest wydarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...